Bel-Pol
0,00 zł
Twój koszyk jest pusty
Znajdź nasz sklep
blisko ciebie

panele ścienne kronopolPanele ścienne przedstawiają estetyczną i ekologiczną metodęnowoczesnej aranżacji wnętrz. Stanowią gustowną konstrukcję połączoną znajlepszą jakością i trwałością wykonania, dostępną w rozmaitych dekorach. Bazaskłada się z  płyty MDF, bądź z płytywiórowej obłożonej z jednej strony folią dekoracyjną, urozmaiconą bogatymwzornictwem.

Zastosowanie znajdują przede wszystkim jako dekoracjeścienne, ale można je także układać na sufitach, tym samym znacznie poprawiającizolację cieplną i akustyczną wnętrza. Najlepiej zdają egzamin jako materiał doadaptacji poddaszy. Nadają się zarówno do obicia ścian pionowych, ale i takżeskosów. Zdecydowaną zaletą paneli ściennych jest to, że nie wymagająspecjalnego przygotowania podłoża przed ich ułożeniem. Są przygotowane doukładania na surowej ścianie bez tynku, a nawet na nie wyrównanej powierzchni.

Wskazówki   

Panele ścienne to prosty do utrzymania w czystości element dekoracyjnynaszego wnętrza. Do usunięcia zanieczyszczeń wystarczy wilgotna ściereczka. Nienależy pod żadnym pozorem czyścić paneli mokrą ścierką, ani tym bardziejoblewać wodą. Nie można również korzystać ze środków czyszczących,wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Panele ścienne nie tolerują wysokiejtemperatury (do 60 stopni C.), tym samym nie nadają się do montażu w okolicachgrzejników i pozostałych generatorów ciepła.


 

 

 

 

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: | grafik: skandha

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja