Nagroda Satysfakcji Klienta dla BEL-POL 2017W trosce o zapewnienie jak najlepszej jakości naszych usług związanych z dystrybucją i montażem podłóg i drzwi, przeprowadzone zostało BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA w okresie I-XI 2017r.

Odnotowaliśmy wzrost 1,3% zadowolenia klientów w porównaniu do ubiegłego roku!

Badanie Satysfakcji Klienta, przez Niezależny Instytut Badań Opinii Klientów, aby poznać Państwa opinię dotyczącą dotychczasowej współpracy. W wymienionym okresie do wszystkich naszych Klientów, którzy pozostawili nam swój numer kontaktowy, dzwoniono z krótką ankietą na temat zadowolenia z obsługi w salonie i przeprowadzonego montażu.


Pragniemy przedstawić państwu 10 naszych salonów, które zajęły w badaniu najwyższe miejsca:1.BEL-POL Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 37 - 96,6%  
2. BEL-POL Wałbrzych, ul. Wrocławska 113 - 99,5%
3.BEL-POL Wejherowo, ul. Graniczna 1 - 99,2%
4.BEL-POL Kielce,  ul. Zagnańska 71 - 99,8,5%
5.BEL-POL Nowa Sól, ul. Piłsudskiego 40 - 98,5%
 
6.BEL-POL Katowice, ul. Roździeńskiego - 98% 
7.BEL-POL Pabianice, ul. Partyzancka 172 - 97,8%
8.BEL-POL Toruń, ul. Polna 129 - 97,1%
9.BEL-POL Gliwice, ul. Pszczyńska 315 - 96,6%
10.BEL-POL Lębork, ul. Gdańska 110/A1 - 96,5%

  
Sprawdź na witrynie i na biurku w Twoim sklepie jaki zdobył wynik w badaniu.

Zlecone badania przeprowadzone zostały przez Niezależny Instytut Badań Opinii Klientów. Dzięki opiniom naszych Klientów firma BEL-POL uhonorowana została NAGRODĄ SATYSFAKCJI KLIENTA.  

Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie i wybór naszej firmy. Dzięki temu znaleźliśmy się w gronie przyjaznych i polecanych przez klientów Polskich firm z ogólnym wynikiem zadowolenia na poziomie 93%. Pozostałe 7% Klientów postaramy się przekonać do polecenia naszych usług w ciągu najbliższych tygodni.

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: | grafik: skandha

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja