Nowość Panele podłogowe

 

Dom to przede wszystkim miejsce, w którym czas spędzamy razem.

Wzruszające i radosne wspomnienia, magiczne chwile uwiecznione na rodzinnych fotografiach, lub pamiątki z niezapomnianych wakacji spędzone w gronie najbliższych przyjaciół. To dzięki nim możemy czuć się u siebie.

Pragniemy, aby podłogi Kronopol Ferrum stały się częścią Twojego domu. Ta zupełnie nowa linia paneli podłogowych powstała, by uchwycić odrobinę letniej beztroski i wesprzeć w aranżacji wnętrz, do których z przyjemnością wracamy po pracowitym dniu.

Kronopol Ferrum Flooring to zupełnie nowe spojrzenie na role podłóg w domowym zaciszu. To połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, z dbałością o naturalny i gustowny wygląd. Podłogi Ferrum dają niespotykaną dotąd okazję w tworzeniu wnętrz dopasowanych do indywidualnych myśli, potrzeb i pomysłów.

Panele podłogowe Ferrum występują w pięciu kolekcjach, których bazą są płyty o grubości 7 lub 8 mm, oraz klasie ścieralności AC4 i AC3. Dostępne są struktury o zróżnicowanym stopniu połysku a także głębokości faktury drewna. Podsumowując jest to 30 niepowtarzalnych w swej barwie i rysunku wzorów podłóg.

 

Dzięki unikalnym i trwałym panelom podłogowym Alfa uchwycisz atmosferę wakacyjnego odpoczynku i stworzysz swój wymarzony dom. Pragniemy, aby podłogi marki Ferrum były częścią Twojego domu, dzięki którym odkryjesz na nowo rolę podłóg w swoim wnętrzu.
Panele podłogowe Jesion Heleński Panele podłogowe Jesion Ambrozja Panele podłogowe Dąb Maraton  Panele podłogowe Dąb Bachus 
Panele podłogowe Dąb Zorba  Panele podłogowe Orzech Metaxa   

Dobrze jest mieć miejsce, do którego można wrócić nawet z najdalszej podróży. Znajdź takie miejsce razem z kolekcją Delta, którą wyróżnia głęboka faktura drewna, nadająca wnętrzom unikalny charakter.
Panele podłogowe Pinia Tripoli  Panele podłogowe Dąb Olimpia  Panele podłogowe Dąb Saloniki  Panele podłogowe  Dąb Koryncki 
Panele podłogowe  Dąb Sparta  Panele podłogowe Dąb Patras   

Postaw swój pierwszy krok do wielkiej przygody na niezawodnych panelach podłogowych Ferrum Kappa. Jest to podłoga z głęboką strukturą drewna o klasie ścieralności AC4.
Panele podłogowe  Dąb Achilles  Panele podłogowe  Dąb Dedal  Panele podłogowe  Wiąz Hektor  Panele podłogowe  Dąb Erazm 
Panele podłogowe  Dąb Diogenes  Panele podłogowe  Astoria Ikar   

Egzotyka w połączeniu z pięknymi widokami nabiera prawdziwego smaku, gdy możemy podzielić się tym z bliskimi. Wybierając kolekcję paneli podłogowych Ferrum Omega wspólnie możecie cieszyć się aksamitnym połyskiem nowych podłóg. 
Panele podłogowe  Dąb Zakintos  Panele podłogowe  Dąb Rodos  Panele podłogowe  Dąb Santorini  Panele podłogowe  Dąb Mykonos 
Panele podłogowe  Pinia Kefalońska  Panele podłogowe Wiąz Korfu   

Czas spędzony we wspólnym gronie zasługuje na wyjątkową oprawę. Świętuje je z kolekcja paneli podłogowych Ferrum Sigma, w której subtelna struktura drewna szczotkowanego jest zarazem podkreślona przez wykorzystanie V-fugi.
Panele podłogowe Wiąz Kasandra  Panele podłogowe  Dąb Koryna  Panele podłogowe Dąb Andromeda  Panele podłogowe Dąb Ofelia 
Panele podłogowe Dąb Pamfilia  Panele podłogowe Dąb Larysa   

 


Zdjęcia

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: | grafik: skandha

BEL-POL PH Rawa
oddział w Katowicach
Al. Roździeńskiego 97
40-203 Katowice,
woj. śląskie
Tel.: 32 206 59 87
BEL-POL
oddział w Łodzi
ul. Tuwima 97
90-031 Łódź,
woj. łódzkie
Tel.: 42 676 76 36
BEL-POL
oddział w Krakowie
ul. Dobrego Pasterza 118
31-416 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: 12 417 39 46
BEL-POL
oddział w Krakowie
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: 12 290 71 77
BEL-POL PH Franowo
oddział w Poznaniu
ul. Szwedzka 10A
61-240 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel.: 61 653 21 53
BEL-POL
oddział we Wrocławiu
Al. Brucknera 25-43
51-411 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel.: 71 321 00 41
BEL-POL PH Janki
oddział w Warszawie
ul. Plac Szwedzki 3
05-090 Warszawa Janki,
woj. mazowieckie
Tel.: 22 702 35 01
BEL-POL PH Targówek
oddział w Warszawie
ul. Malborska 37
03-286 Warszawa Targówek,
woj. mazowieckie
Tel.: 22 331 04 90
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja