Nowy katalog PORTA 2016

 
KATALOG PORTA EDYCJA 2015/2016 - ZMIANY W OFERCIE

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowym katalogu PORTA. W najnowszej edycji katalogu czeka wiele nowości, a także kolekcje znane z poprzednich edycji.

NOWE KOLEKCJE, NOWE ROZWIĄZANIA

Dotychczasowa kolekcja Porta VECTOR została zastąpiona kolekcją VECTOR Premium z innowacyjną technologią lakierowania oraz nowym rodzajem frezu. Nowe rozwiązanie zapewnia wyjątkowo gładką, idealnie pokrytą powierzchnię skrzydła. Najwyższą jakość uzyskaliśmy dzięki grubszej powłoce lakierowania, którą nazwaliśmy Lakier Premium. W trosce o kompleksowość oferty ościeżnice zostały pokryte nową folią (okleina Premium), która idealnie współgra z bielą skrzydeł. Dodatkowo prezentujemy Państwu najnowsze modele drzwi VECTOR PREMIUM. Skrzydła charakteryzują się połączeniem nowoczesnego wzornictwa z frezem klasycznych wzorów.


Dedykowana klamka PREMIUM utrzymana w nowoczesnej stylistyce jest idealnym uzupełnieniem oferty skrzydeł lakierowanych PORTA.


Nowa kolekcja PORTA SILENCE

Kolekcja łącząca w sobie kilka istotnych cech. Dedykowana przede wszystkim na inwestycje, ale nadająca się również do indywidualnego wykorzystania. Porta SILENCE to zapewnienie doskonałego wyciszenia pomieszczenia poprzez funkcję dźwiękoszczelności o klasie Rw = 37dB, D&=35dB (wynik badania 40 dB) oraz wyjątkowego bezpieczeństwa dzięki dymoszczelności i ognioodoporności EI30.

Szeroki wybór wśród gamy dostępnych oklein oraz wariantów ościeżnic sprawia, że kolekcja Porta SILENCE pasuje do każdego wnętrza.

Wypełnienie skrzydła stanowi

specjalna 5 warstwowa konstrukcja akustyczna PortaSilence® w ramie z klejonki drewna iglastego. Kolekcja Porta SILENCE będzie dostępna w wersji przylgowej i bezprzylgowej w wariancie z ościeżnicą metalową kątową, stałą MDF 100 mm oraz Porta System (w zależności od wybranego wariantu ościeżnicy dedykowane są różne zawiasy).
Nowe modele PORTA LINE

W odpowiedzi na oczekiwania rynku wzbogaciliśmy kolekcję Porta LINE o trzy nowe modele. Prosta i nowoczesna forma tej kolekcji z dodatkiem srebrnych intarsji idealnie wpisuje się w klimat loftów i surowych wnętrz.


Nowe modele drzwi ECO

Poszukując innowacyjnych i inspirujących rozwiązań stylistycznych wzbogaciliśmy drzwi ECO o nowe modele z panelem szklanym, które łączą najwyższy poziomu estetyki i bezpieczeństwa idealnie pasujący do nowoczesnego budownictwa. Panel szklany umieszczony jest po obu stronach skrzydła i jest zlicowany z powierzchnią skrzydła.


Trzeci zawias 3D

Wprowadzamy możliwość zamówienia skrzydeł bezprzylgowych wyposażonych w trzy zawiasy 3D w standardzie.


NOWE KOLORY

W zgodzie z niesłabnącą popularnością białego koloru wraz z edycją 2015/2016 dotychczasowa farba akrylowa została zastąpiona najnowszą technologią lakierowania odpowiadająca trendom europejskim – Lakier Standard. Nowa technologia pozwala uzyskać odczuwalnie wyższą jakość gładkości powierzchni.

Lakier Standard będzie dostępny w kolekcjach: MINIMAX, Porta DECOR, Porta ROYAL, LONDYN, WIEDEŃ


Lakier PREMIUM i okleina PREMIUM

Zwracamy szczególną uwagę na innowacyjną technologię lakierowania PREMIUM, która pozwala uzyskać satynowaną, gładką powierzchnię skrzydła charakteryzującą produkty najwyższej jakości. Lakier Premium w połączeniu z ościeżnicą wykonaną w okleinie PREMIUM stanowią idealne połączenie jakości wykonania i dopasowania kolorystycznego.

Lakier Premium będzie dostępny w kolekcjach: Porta VECTOR Premium. Okleina Premium będzie dostępna w ościeżnicach przylgowych i bezprzylgowych PORTA.


Okleina CPL 0,2

Nowe kolory CPL 0,7 mm od edycji 2015/2016 będą również dostępne w wykończeniu CPL 0,2 mm (za wyjątkiem koloru Struktura Biały, który dostępny jest tylko w wykończeniu CPL 0,7 mm).

Zdjęcia
Pliki
KATALOG_PORTA_2015-2_POL.pdf

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: | grafik: skandha

BEL-POL PH Rawa
oddział w Katowicach
Al. Roździeńskiego 97
40-203 Katowice,
woj. śląskie
Tel.: 32 206 59 87
BEL-POL
oddział w Łodzi
ul. Tuwima 97
90-031 Łódź,
woj. łódzkie
Tel.: 42 676 76 36
BEL-POL
oddział w Krakowie
ul. Dobrego Pasterza 118
31-416 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: 12 417 39 46
BEL-POL
oddział w Krakowie
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: 12 290 71 77
BEL-POL PH Franowo
oddział w Poznaniu
ul. Szwedzka 10A
61-240 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel.: 61 653 21 53
BEL-POL
oddział we Wrocławiu
Al. Brucknera 25-43
51-411 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel.: 71 321 00 41
BEL-POL PH Janki
oddział w Warszawie
ul. Plac Szwedzki 3
05-090 Warszawa Janki,
woj. mazowieckie
Tel.: 22 702 35 01
BEL-POL PH Targówek
oddział w Warszawie
ul. Malborska 37
03-286 Warszawa Targówek,
woj. mazowieckie
Tel.: 22 331 04 90
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja