Promocja Panele Winylowe Quick-Step

Promocja

Promocja Panele Winylowe Quick-Step

Promocja trwa od 2018-03-19 do 2018-05-14

PROMOCJA NA PODŁOGI WINYLOWE QUICK-STEP 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NOWEJ WIOSENNEJ PROMOCJI PANELI WINYLOWYCH QUICK-STEP.


Podłogi winylowe Quick-Stp Pulse Click  to połączenie wyglądu i faktury prawdziwego drewna ze wszystkimi właściwościami podłogi syntetycznej. Ich charakter i ciepło jakim emanują, sprawia, że z największą przyjemnością chcemy ją użytkować, a ich dodatkowe właściwości pochłaniania dźwięków pozwolą cieszyć się nią w ciszy i spokoju.

Namacalna struktura podłóg winylowych Quick-Step Pulse dostępna jest w wielu niepowtarzalnych odcieniach kolorów, a zaawansowana technologia Stain Guard sprawia, że podłoga jest bardziej odporna na zarysowania, plamy i działanie niekorzystnych czynników.

Najnowszej generacji podłoga winylowa nie wydziela żadnego zapachu i jest odporna na wysokie temperatury. Jest w 100% wodoszczelna, dzięki czemu idealnie nadaje się do wystroju łazienki czy kuchni. Wyjątkowe wzory, stylowe okleiny i faktury powierzchni sprawiają, że Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnej atmosfery.

 

Balance Click to kolekcja podłóg winylowych Quick-Step Livyn o wyrazistej, namacalnej strukturze występująca w fascynujących odcieniach kolorów. Płytki z rowkami w stylu v-fugi tworzą przestronną perspektywę wzmacniając efekt przestrzenny. Dzięki opatentowanemu systemowi montażu „Uniclic Multifit” (system zatrzaskowy), podłogi winylowe Balance są bardzo łatwe i szybkie w montażu.

Wydrukuj kupon i przyjdź z nim do sklepu

Pozostałe promocje

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha