Hit Cenowy - Naturalna Podłoga Barlinek Buk

Promocja

Hit Cenowy - Naturalna Podłoga Barlinek Buk

Promocja trwa od 2018-11-04 do 2018-11-30

TYLKO W BEL-POL JEDYNA DESKA BUKOWA W WERSJI 1 LAMELOWEJ 

HIT CENOWY! NATURALNIA DESKA BARLINEK W WĄSKIEJ WERSJI PICCOLO.


Deska barlinecka Buk Naturalny Country

Deska Buk COUNTRY Piccolo

WĄSKA DESKA

Lakier matowy

Wymiary: 1092 x 130 x 14

Piękna jednoklepkowa deska bukowa o jasnym zabarwieniu ze złączem 5Gc!
Rysunek drewna o subtelnych przebarwieniach wykończony matowym lakierem.

Zaletą Deski Barlineckiej są nie dwie, czy jedna, ale trzy warstwy naturalnego drewna, złożone w nowoczesną konstrukcję krzyżową. Budowa warstwowa Desek Barlineckich zapewnia stabilność podłogi, a także umożliwia najefektywniej ujarzmić siły natury. Doskonale nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

100% wykonanie z prawdziwego drewna sprawia, że Deska Barlinecka to produkt naturalny i pożądany. Podłogi drewniane są zdrowsze i w pełni trwalsze od ich imitacji. Panele nie są tak przyjemne i ciepłe w dotyku jak drewniana podłoga, która nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu ,a w związku z tym roztoczy, co czyni ją doskonałą propozycją dla alergików. Tłumienie hałasu to jej dodatkowa zaleta, a zdolność absorbowania wilgoci wpłynie na regulację mikroklimatu wnętrza. Naturalne podłogi Barlinek pozwalają również na kilkukrotne szlifowanie i wielokrotną renowację lakieru.

Szybki montaż gwarantuje możliwość układania podłogi w systemie pływającym, co obecnie jest najprostszym rozwiązaniem i można wykonać go samemu, bez konieczności zatrudniania fachowca. Dzięki temu mamy także możliwość szybkiego demontażu podłogi i ponownego jej ułożenia. Alternatywne rozwiązanie stanowi montaż tradycyjny z pomocą kleju. W tym wypadku kleimy deski do podłoża, co zapewnia stabilność konstrukcji nawet na dużych powierzchniach.

Wydrukuj kupon i przyjdź z nim do sklepu

Pozostałe promocje

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha