Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Firma BEL-POL oferuje różne rodzaje drzwi wraz z niezbędnymi akcesoriami takimi jak: ościeżnice stałe oraz regulowane, opaski maskujące, klamki, zamki i blokady WC. Posiadamy w sprzedaży skrzydła drzwiowe uznanych producentów polskich i zagranicznych, które znajdują zastosowanie w obiektach użytkowych, biurach, mieszkaniach, domach i hotelach.
 
Wytrzymała konstrukcja zapewnia im stabilność i trwałość. Zasadniczo można je podzielić na drzwi wewnętrzne (pokojowe, łazienkowe), wyjściowe (stosowane w budownictwie mieszkaniowym), drzwi zewnętrzne (charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne), a także techniczne - przeciwpożarowe chroniące przed rozprzestrzeniającym się ogniem, - akustyczne izolujące od hałasu, - antywłamaniowe zbrojone. Drzwi pokryte naturalną lub drewnopodobną okleiną prezentują się niezwykle elegancko. Jeśli dodać do tego przeszklenie, ozdobne wzory i aplikacje, otrzymamy element, który oprócz swej funkcjonalności zyskuje również wymiar czysto dekoracyjny.
 
Bogata kolorystyka i wielość oklein daje klientom szerokie możliwości wyboru. Zróżnicowany design oferowanych drzwi sprawia, że doskonale komponują się we wnętrzach o różnych charakterze. Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wzornictwo.
 
 
W obecnym czasie we wszystkich naszych salonach sprzedaży znajdą Państwo drzwi takich producentów jak: PortaPol-SkoneDRECAL, czy Interdoor. Największa przestrzeń ekspozycyjna drzwi wśród sklepów BEL-POL, znajduje się we Wrocławskim Centrum Handlowym Bielany. Jest to zarazem najefektowniejsza wystawa wszystkich rodzajów drzwi, od tych najpopularniejszych, po specjalistyczne drzwi techniczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, na bieżąco dokonujemy aktualizacji kolekcji drzwi o najnowsze produkty. Posiadamy także własne grupy montażowe, które w pełni profesjonalny sposób dokonają szybkiego i sprawnego montażu drzwi.   
Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha