Nagrody i wyróżnienia

Sukcesy odnoszone przez nas na rynku sprzedaży, przyczyniły się do zdobycia wielu nagród. Oto niektóre z nich: 
 

  • Nagroda Starosty Świdnickiego „Firma Przyjazna Bezrobotnym"

  • Gazele Biznesu 2003, 2006, 2007, 2009 

  • VOX - Najszybszy rozwój sieci FRANCZYZOWEJ 2011

  • Złoty PORTOS 2007 „Największy Obrót z firmą Porta KMI Poland w latach 2002-2007

  • „Największy odbiorca deski barlineckiej" 2005

  • Kryształy i Kamienie 2011


A oto wszystkie nagrody i wyróżnienia, którymi możemy się poszczycić:

PORTOS 2004, PORTOS 2005, PORTOS 2006 (w kategorii „Największy Obórt – Dealer 2006”), Złoty PORTOS 2007 (w kategorii „Największy Obrót z firmą Porta KMI Poland w latach    2002-2007, Dealer Polski”), Nagroda Starosty Świdnickiego „Firma Przyjazna Bezrobotnym” 2002, Nagroda Starosty Świdnickiego „Firma Przyjazna Bezrobotnym” 2003, Partner Roku Organiki 2009, „Świdnicki Gryf” Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta 2007, VOX - Najszybszy rozwój sieci FRANCZYZOWEJ 2011, Barlinek „Największa profesjonalna sieć dystrybucji”, Złoty Partner ERGIS S.A, Dyplom Honorowy „Najlepszy Dystrybutor Produktów ERGIS S.A 2004, Gazele Biznesu 2003, 2006, 2007, Gazele Biznesu 2009, Certyfikat Deceuninck zaświadczający przynależność do grona dystrybutorów systemów budowlanch Deceuninck 2003, 30-39 RAJD ELMOT-REMY – podziękowania dla Andrzeja i Barbary Mielniczyn oraz Antoniego Pankiewicza, Wyróżnienie „Największy odbiorca deski barlineckiej” 2005, Wyróżnienie za wzrost obrotów z firmą Barlinek, Wyróżnienie za aktywną sieć sprzedaży (Barlinek), Autoryzowany Dealer firmy Barlinek, Certyfikat dla przedstawiciela KRAUSE, Dyplom za I miejsce w konkursie „NIDA PAKIET” , Dokument patentowy PATENT nr 191233 na wynalazek pt. panel podłogowy (2006), IX Świdnicki Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Trampolinie im. H. Chmielewskiego (2005),  VII Festiwal Piłki Ręcznej – II miejsce (1999), KPR BEL-POL Świdnica – Mistrz Makroregionu, Liga Międzywojewódzka Mężczyzn (sezon 1998/99), Puchar dla Andrzeja i Babary Mielniczyn w Dowód Wdzięczności za Wieloletnie Wspieranie Klubu Piłki Ręcznej (2002), Podziękowania od Caritasu Diecezji Drohiczyńskiej za okazaną pomoc materialną na rzecz Domu Miłosierdzia im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim w ramach sponsorowania 9 audycji cyklu Familiada, Podziękowania w rok JUBILEUSZU XXX-lecia Automobilklubu Sudeckiego (2002), Podziękowania od Automobilklubu Sudeckiego za dokonaną pomoc i współpracę przy organizacji zamierzeń sportowych (2006), Certyfikat „Autoryzowany Przedstawiciel Branży Budowlanej” 2002, Podziękowania od załogi M. Majcher i D. Leśniak reprezentującej Majcher/BEL-POL Rally Team za współprace w Mistrzostwach Polski Rajdów Samochodowych (sezon 2002), Gratulacje za prowadzenie najaktywniejszej polityki marketingowej od firmy Barlinek S.A (2004)


Wieloletnie doświadczenie, wyszkolona kadra oraz solidne podstawy finansowe są gwarancją naszej rzetelności i profesjonalizmu.

 


Copyright © 2024 Bel-pol | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

BEL-POL Rawa

oddział w Katowicach
woj. śląskie
Al. Roździeńskiego 97
40-203 Katowice,
Tel.: 32 206 59 87

BEL-POL Port Łódź

oddział w Łodzi
woj. łódzkie
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź Port,
Tel.: 42 231 57 67

BEL-POL Kraków

oddział w Krakowie
woj. małopolskie
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków,
Tel.: 12 417 39 46

BEL-POL Kraków

oddział w Krakowie
woj. małopolskie
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków,
Tel.: 12 290 71 77

BEL-POL Franowo

oddział w Poznaniu
woj. wielkopolskie
ul. Szwedzka 10A
61-240 Poznań,
Tel.: 61 653 21 53

BEL-POL Wrocław

oddział we Wrocławiu
woj. dolnośląskie
Al. Brucknera 25-43
51-411 Wrocław,
Tel.: 71 321 00 41

BEL-POL Victoria Park

oddział w Łodzi
woj. łódzkie
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92,
91-341 Łódź,
Tel.: 42 676 76 36

BEL-POL Targówek

oddział w Warszawie
woj. mazowieckie
ul. Malborska 37
03-286 Warszawa Targówek,
Tel.: 22 331 04 90

BEL-POL Skende 

oddział w Lublinie
Al. Spółdzielczości Pracy 88
20-147 Lublin,
woj. 
lubelskie
Tel.: 81 460 29 07

 

BEL-POL Galeria A2
 
oddział w Poznaniu
ul Głogowska 440

60-004 Poznań,
woj. 
wielkopolskie
Tel.: 61 628 06 10

 

BEL-POL Domar
 
oddział we Wrocławiu
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław,
woj. 
dolnośląskie
Tel.: 71 757 16 30

 

BEL-POL Bielany
 
oddział we Wrocławiu
ul. Czekoladowa 20

55-040 Bielany Wrocławskie,
woj. 
dolnośląskie
Tel.: 71 390 19 30

Specjalnością firmy BEL-POL jest detaliczna oraz hurtowa dystrybucja wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, pochodzących od renomowanych w branży budowlanej i architektonicznej producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak drzwi: > przesuwne, > szklane, > wewnętrzne, > zewnętrzne, > wejściowe, > pokojowe, > antywłamaniowe. Posiadamy między innymi drzwi Porta i Dre, czyli marek, których produkty cechują się solidnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Jako doświadczony dystrybutor zapewniamy atrakcyjne ceny znajdujących się w naszym asortymencie modeli zewnętrznych i wewnętrznych. Ponadto sprzedajemy również winylowe panele podłogowe Kronopol, dostępne w wielu ciekawych strukturach, różnych klasach ścieralności oraz kolorach. Nasz dobrze wyposażony sklep posiada także drewniane deski podłogowe wykonane między innymi z dębu oraz jesionu. Poza prowadzeniem sklepu online zajmujemy się także sprzedażą stacjonarną. Nasze oddziały znajdą Państwo między innymi w takich miastach jak Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź oraz Warszawa. Obok rozbudowanej oferty sprzedażowej naszym Klientom proponujemy także usługi profesjonalnego montażu zakupionych u nas drzwi. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferowanym przez naszą firmę asortymentem oraz do kontaktu w razie pytań odnośnie konkretnych produktów...............................

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Deski podłogowe

Proponujemy Państwu wysokiej jakości deski podłogowe, wykonane z gatunków drewna o szlachetnym i ponadczasowym wyglądzie. W ofercie znajdują się panele w wielu wymiarach oraz o różnej liczbie lameli. Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu.

DRE drzwi

W asortymencie sklepu BEL-POL znajdą Państwo solidne drzwi DRE w formie systemów wejściowych i wewnętrznych w wersji przesuwnej, uchylnej bądź szklanej. Proponujemy Państwu zarówno minimalistyczne rozwiązania z gładkimi skrzydłami jak i modele z eleganckimi frezami dekoracyjnymi.

Drzwi pokojowe

W rozbudowanej ofercie stolarki otworowej sklepu BEL-POL nie brakuje także takich produktów jak drzwi pokojowe. Wśród przedstawionych modeli znajdują się produkty z okleiną drewnopodobną lub naturalną, posiadające przeszklenia, ozdobne frezy bądź skrzydła gładkie.

Drzwi przesuwne

Sklep internetowy BEL-POL proponuje Państwu nowoczesne i praktyczne rozwiązania aranżacyjne jakimi są wewnętrzne drzwi przesuwne. W naszym asortymencie znajdują się zarówno modele jednoskrzydłowe jak i podwójne w wersji naściennej lub przeznaczone do zabudowy.

Drzwi szklane

Podążając za potrzebami naszych Klientów proponujemy Państwu modne oraz bardzo estetyczne drzwi szklane w wersji jednoskrzydłowej. Bogata oferta wzorów zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, natomiast niestandardowe rozmiary - dopasowanie do każdego wnętrza.

Drzwi wejściowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo solidne oraz bardzo trwałe drzwi wejściowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Proponujemy Państwu modele z ozdobnym frezem bądź o wykończeniu płaskim, dostępne w neutralnych i pasujących do różnych wnętrz kolorach.

Drzwi wewnętrzne

Przeglądając asortyment naszego sklepu znajdą Państwo drzwi wewnętrzne o wykończeniu lakierowanym, laminowanym, malowanym bądź naturalnym. Klientom oferujemy zarówno rozwiązania z matowymi przeszkleniami jak i ozdobione frezami dekoracyjnymi.

Montaż drzwi

Jako firma dostarczająca swoim Klientom wysokiej jakości materiały wykończeniowe, poza samą sprzedażą oferujemy Państwu również profesjonalny montaż drzwi, w skład którego wchodzą także pomiary oraz transport. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Drzwi zewnętrzne

Oferowane przez sklep internetowy BEL-POL drzwi zewnętrzne cechują się doskonałą izolacyjnością akustyczną oraz cieplną. W asortymencie znajdują się przede wszystkim modele jednoskrzydłowe ale występują również rozwiązania podwójne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami i odcieniami.

Panele podłogowe

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje takich materiałów wykończeniowych jak panele podłogowe. W ofercie znajdą Państwo modele odporne na intensywną eksploatację, o różnych wymiarach i grubościach, a także neutralnych i pasujących do każdego wnętrza.

Panele Kronopol

Proponujemy Państwu trwałe oraz odporne na ściernie panele Kronopol. Deski podłogowe pochodzące od tego producenta cechują się dużą estetyką oraz starannością wykończenia. Zachęcamy do wyboru rozwiązania w interesującym Państwa kolorze oraz wymiarze.

Porta drzwi

Naszym Klientom dostarczamy produkty pochodzące do cenionych producentów, wśród których znajdują się na przykład drzwi Porta. W ofercie posiadamy między innymi rozwiązania antywłamaniowe i przeciwpożarowe, zarówno w wersji zewnętrznej jak i wewnętrznej.