Interdoor-Klamka i zamek w cenie drzwi

Remont przeprowadzamy raz na kilka lat, i musimy być przygotowani na wiele wyzwań. Wprowadzając większe zmiany w naszym domu zlecimy to fachowcom  , jednak mniejsze elementy dotyczące naszego wnętrza często zostawiamy samym sobie

I dlatego chcąc wymienić drzwi w naszym domu musimy zastanowić się nie tylko nad tym  jak ich rodzaj będzie pasował do reszty wnętrza ,dobrze dobrana klamka potrafi  podkreślić charakter każdych drzwi . Z dniem 1 czerwca 2017 roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw i od teraz kupując drzwi wewnętrzne marki INTERDOOR klamka i zamek magnetyczny jest już w cenie drzwi.

Dzięki temu ułatwiamy wam zakup kompletnych drzwi . Dlatego nasi projektanci posiadający ogromne doświadczenie i wiedzę doskonale wiedzą jakim problemem jest zakup dwóch idealnie pasujących do siebie elementów . Więc jeśli decydujesz się na zakup drzwi to  od teraz, możesz kupić drzwi w komplecie z klamką i zamkiem.

Klamka, którą wybraliśmy w ramach oferty "Kompletne z natury" to klamka marki TUPAI, model 2275Q w kolorze chrom szczotkowany.  Wybór klamki  to przede wszystkim element praktyczny, jej celem jest wygodne otwieranie i zamykanie drzwi,Oprócz walorów praktycznych i funkcjonalnych klamka jest także  bardzo estetyczna . Projektanci INTER DOOR wybrali model w kolorze chrom szczotkowany na szyldzie kwadratowym. Ta forma oraz ponadczasowe wzornictwo pasuje do każdego wnętrza.

W ramach oferty "Kompletne z natury" wybraliśmy również zamek magnetyczny , jest zdecydowanie cichszy niż standardowe zamki. Jest to nowatorskie rozwiązanie zamykania drzwi bez tradycyjnej zapadki. Zasada działania bazuje na klasycznych prawach fizyki – przyciąganie się odmiennych biegunów magnesu umieszczonego w zamku.

Jeżeli chcemy, aby nasz dom podążał za duchem czasu i posiadał odrobinę nowoczesności to zamki magnetyczne w drzwiach wewnętrznych będą doskonałym wyborem.

Jeśli jednak będziecie woleli standardowy zamek, przy zakupie drzwi nieodpłatnie będzie można dokonać zamiany.

Czy ułatwi nam to wybór drzwi? Z pewnością tak!

Czy to spowoduje, że łatwiej będzie nam wybrać drzwi ? Na pewno tak ! wybrana klamka  jest na tyle uniwersalna, że będzie pasowała do wielu modeli drzwi. Jej ponadczasowość  gwarantuje nam , wyjątkowy design pomieszczenia którym cieszyć będziemy się przez długie lata się nie znudzi. Ponad to zastosowany mechanizm zamka poprawi komfort użytkowania.

Oferta "Kompletne z natury" trwa od 01.06.2017r. i dotyczy ona wszystkich wewnętrznych modeli drzwi dostępnych w naszej ofercie. Obecnie jesteśmy jedynym producentem drzwi w Polsce umożliwiający taki kompleksowy zakup.

                              TYLKO DO 25 PAŹDZIERNIKA 
Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha