Najmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft

STYL LOFTOWY - NOWOCZESNY KLIMAT WNĘTRZ

Jako samo określenie słowa loft, można powiedzieć, że oznacza to styl wykończenia domu, mieszkania np. po dawnej fabryce, czy magazynie - styl industrialny.
To, czym zdecydowanie wyróżnia się styl loftowy w mieszkaniu, to przede wszystkim przestrzeń, wykorzystana w możliwie jak najbardziej praktyczny sposób. Możemy śmiało powiedzieć, że wnętrze w stylu loft, jest minimalistyczne, lecz jego design uwydatnia funkcjonalność.
Nowoczesny, loftowy wygląd i najwyższej jakości materiały: Dzięki zastosowaniu drzwi loftowych z serii LOFTY, możemy cieszyć się eleganckim i nie codziennym stylem wykończenia wnętrza.
Drzwi LOFTY zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni ECO TOP, LAMISTONE CPL,
SILKSTONE lub naturalnymi okleinami. Standardowe wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna.
Drzwi wewnętrzne Lofty
Wysokiej jakości drzwi z kolekcji STUDIO, powstały we współpracy projektantów POL-SKONE z marką BEL-POL. Dedykowana linia drzwi wewnętrznych to podróż przez współczesne trendy w architekturze. Nowoczesny styl wzornictwa odzwierciedlają modele z geometrycznymi frezowaniami, eleganckimi układami paneli oraz nowoczesną kolorystyką. Reprezentacyjne projekty stworzono z dbałością o najdrobniejsze detale. Solidne i designerskie drzwi POL-SKONE ozdobią wnętrza w każdym stylu.
Drzwi wewnętrzne W01
Drzwi wewnętrzne W00
Drzwi wewnętrzne W01
Drzwi wewnętrzne W02
Porta LOFT to kolekcja otwierająca nowe perspektywy aranżacji wnętrz. Głównym motywem przewodnim jest ponadczasowa czerń  w wykończeniu matowym, która pojawia się na ościeżnicy, oraz wszystkich akcesoriach. Dzięki połączeniu z dekorem PORTA można stworzyć własny, oryginalny produkt, który znakomicie wpisze się w niemal każde wnętrze.
Drzwi wewnętrzne Porta LOFT model 1.1
Drzwi wewnętrzne Porta LOFT model 4.A
Drzwi wewnętrzne Porta LOFT model 4.B
Natura LOFT to kolekcja otwierająca nowe perspektywy aranżacji wnętrz.  Ciekawy design z ponadczasowym czarnym motywem przewodnim oraz naturalną okleiną wyjątkowo podkreśla walory wnętrza. Charakterystyczną cechą kolekcji, podobnie jak w Porta LOFT, są czarne ościeżnice, czarne obrzeże skrzydła, czarne zawiasy 3D i czarny zamek.
Drzwi wewnętrzne Natura Loft 1.1 Dąb Naturalny
Drzwi wewnętrzne Natura Loft 1.1 Jesion
DRE-Synchro to kolekcja drzwi płytowych pokrytych laminatami synchronicznymi, które odwzorowują strukturę drewna z jej rysunkiem i fakturą. Takie połączenie tworzy doskonały efekt haptyczny i wizualny naturalnego drewna. Skrzydła z kolekcji DRE-Synchro dostępne są z czarnym obrzeżem oraz czarnymi zamkami i zawiasami, co w połączeniu z czarną ościeżnicą regulowaną bezprzylgową tworzy nowoczesny komplet drzwiowy w stylu loftowym.
Drzwi wewnętrzne S1
Drzwi wewnętrzne S2
Drzwi wewnętrzne S1
Drzwi wewnętrzne S4
Kolekcja drzwi wewnętrznych DRE Vetro E to kolekcja drzwi ramowych pokrytych laminatami synchronicznymi, które odwzorowują strukturę drewna z jej rysunkiem i fakturą. Skrzydła dostępne są z czarnym obrzeżem oraz czarnymi zamkami i zawiasami, co w połączeniu z czarną ościeżnicą regulowaną bezprzylgową tworzy nowoczesny komplet drzwiowy w stylu loftowym. Dodatkowo skrzydło wyposażone jest w szybę hartowaną o szerokości 8 mm w kolorze czarnym lub wybranym z kolekcji decormat.
Drzwi wewnętrzne Vetro E Synchro
Ich nazwy są iście królewskie i tak też są wyposażone. Drewniane drzwi z kolekcji LOFTOWA nawiązuje do mieszkań urządzonych w dawnych pomieszczeniach przemysłowych, na przykład fabrykach lub magazynach, albo mieszkań o dużej wysokiej i otwartej przestrzeni. Zaprojektowane zostaly w stylu industrialnym, bogato szklonym. Drewniano-szklane drzwi do przestronnych wnętrz w stylu: „loft” to najnowszy krzyk mody. To drzwi dębowe o konstrukcji ramowej z dominantą szklenia. Również w kolorze x-mat. Jeśli szukasz nowoczesnych wzorów, a jednocześnie pragniesz cieszyś się codziennym dotykiem i pięknem drewna, modele z kolekcji Loft są dla Ciebie.
Drzwi wewnętrzne Lord
Drzwi wewnętrzne Queen
Drzwi wewnętrzne Cesar
Drzwi wewnętrzne King
Drzwi wewnętrzne Prince
Drzwi wewnętrzne Sultan
Drzwi Portamet to jedne z najlepszych w Europie drzwi w stylu loftowym. Wyróżnione solidnością i dbałością o detale.
Wszystkie z produktów wykonane są z najlepszych materiałów, jak szkło hartowane, szkło bezpieczne oraz czarna stal.
Drzwi loftowe są jednym z nowoczesnych trendów. Wprowadzają elementy industrialnego stylu. Wykonywane zazwyczaj z ramek z czarnej stali i zawartych w nich tafli szkła bezpiecznego (klejonego) lub szkła hartowanego. Proste ponadczasowe kształty i materiały cechujące dużą wytrzymałość.
Drzwi szklane MALMO
Drzwi szklane OSLO
Drzwi szklane BARCELONA
Drzwi szklane MILANO
Drzwi szklane MADRID
Drzwi szklane ITALIA
Drzwi szklane PARIS
Najmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_0.jpgNajmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_1.jpgNajmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_2.jpgNajmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_3.jpgNajmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_4.jpgNajmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_5.jpgNajmodniejsze drzwi 2021 - styl loftowy – nowoczesne drzwi modern loft - 788_6.jpg

Copyright © 2021 Bel-pol | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

BEL-POL Rawa

oddział w Katowicach
woj. śląskie
Al. Roździeńskiego 97
40-203 Katowice,
Tel.: 32 206 59 87

BEL-POL Port Łódź

oddział w Łodzi
woj. łódzkie
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź Port,
Tel.: 42 231 57 67

BEL-POL Kraków

oddział w Krakowie
woj. małopolskie
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków,
Tel.: 12 417 39 46

BEL-POL Kraków

oddział w Krakowie
woj. małopolskie
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków,
Tel.: 12 290 71 77

BEL-POL Franowo

oddział w Poznaniu
woj. wielkopolskie
ul. Szwedzka 10A
61-240 Poznań,
Tel.: 61 653 21 53

BEL-POL Wrocław

oddział we Wrocławiu
woj. dolnośląskie
Al. Brucknera 25-43
51-411 Wrocław,
Tel.: 71 321 00 41

BEL-POL Victoria Park

oddział w Łodzi
woj. łódzkie
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92,
91-222 Łódź,
Tel.: 42 676 76 36

BEL-POL Targówek

oddział w Warszawie
woj. mazowieckie
ul. Malborska 37
03-286 Warszawa Targówek,
Tel.: 22 331 04 90

BEL-POL Skende 

oddział w Lublinie
Al. Spółdzielczości Pracy 88
20-147 Lublin,
woj. 
lubelskie
Tel.: 81 460 29 07

 

BEL-POL Galeria A2
 
oddział w Poznaniu
ul Głogowska 440

60-004 Poznań,
woj. 
wielkopolskie
Tel.: 61 628 06 10

 

BEL-POL Domar
 
oddział we Wrocławiu
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław,
woj. 
dolnośląskie
Tel.: 71 757 16 30

 

BEL-POL Bielany
 
oddział we Wrocławiu
ul. Czekoladowa 20

55-040 Bielany Wrocławskie,
woj. 
dolnośląskie
Tel.: 71 390 19 30

Specjalnością firmy BEL-POL jest detaliczna oraz hurtowa dystrybucja wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, pochodzących od renomowanych w branży budowlanej i architektonicznej producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak drzwi: > przesuwne, > szklane, > wewnętrzne, > zewnętrzne, > wejściowe, > pokojowe, > antywłamaniowe. Posiadamy między innymi drzwi Porta i Dre, czyli marek, których produkty cechują się solidnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Jako doświadczony dystrybutor zapewniamy atrakcyjne ceny znajdujących się w naszym asortymencie modeli zewnętrznych i wewnętrznych. Ponadto sprzedajemy również winylowe panele podłogowe Kronopol, dostępne w wielu ciekawych strukturach, różnych klasach ścieralności oraz kolorach. Nasz dobrze wyposażony sklep posiada także drewniane deski podłogowe wykonane między innymi z dębu oraz jesionu. Poza prowadzeniem sklepu online zajmujemy się także sprzedażą stacjonarną. Nasze oddziały znajdą Państwo między innymi w takich miastach jak Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź oraz Warszawa. Obok rozbudowanej oferty sprzedażowej naszym Klientom proponujemy także usługi profesjonalnego montażu zakupionych u nas drzwi. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferowanym przez naszą firmę asortymentem oraz do kontaktu w razie pytań odnośnie konkretnych produktów...............................

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Deski podłogowe

Proponujemy Państwu wysokiej jakości deski podłogowe, wykonane z gatunków drewna o szlachetnym i ponadczasowym wyglądzie. W ofercie znajdują się panele w wielu wymiarach oraz o różnej liczbie lameli. Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu.

DRE drzwi

W asortymencie sklepu BEL-POL znajdą Państwo solidne drzwi DRE w formie systemów wejściowych i wewnętrznych w wersji przesuwnej, uchylnej bądź szklanej. Proponujemy Państwu zarówno minimalistyczne rozwiązania z gładkimi skrzydłami jak i modele z eleganckimi frezami dekoracyjnymi.

Drzwi pokojowe

W rozbudowanej ofercie stolarki otworowej sklepu BEL-POL nie brakuje także takich produktów jak drzwi pokojowe. Wśród przedstawionych modeli znajdują się produkty z okleiną drewnopodobną lub naturalną, posiadające przeszklenia, ozdobne frezy bądź skrzydła gładkie.

Drzwi przesuwne

Sklep internetowy BEL-POL proponuje Państwu nowoczesne i praktyczne rozwiązania aranżacyjne jakimi są wewnętrzne drzwi przesuwne. W naszym asortymencie znajdują się zarówno modele jednoskrzydłowe jak i podwójne w wersji naściennej lub przeznaczone do zabudowy.

Drzwi szklane

Podążając za potrzebami naszych Klientów proponujemy Państwu modne oraz bardzo estetyczne drzwi szklane w wersji jednoskrzydłowej. Bogata oferta wzorów zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, natomiast niestandardowe rozmiary - dopasowanie do każdego wnętrza.

Drzwi wejściowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo solidne oraz bardzo trwałe drzwi wejściowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Proponujemy Państwu modele z ozdobnym frezem bądź o wykończeniu płaskim, dostępne w neutralnych i pasujących do różnych wnętrz kolorach.

Drzwi wewnętrzne

Przeglądając asortyment naszego sklepu znajdą Państwo drzwi wewnętrzne o wykończeniu lakierowanym, laminowanym, malowanym bądź naturalnym. Klientom oferujemy zarówno rozwiązania z matowymi przeszkleniami jak i ozdobione frezami dekoracyjnymi.

Montaż drzwi

Jako firma dostarczająca swoim Klientom wysokiej jakości materiały wykończeniowe, poza samą sprzedażą oferujemy Państwu również profesjonalny montaż drzwi, w skład którego wchodzą także pomiary oraz transport. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Drzwi zewnętrzne

Oferowane przez sklep internetowy BEL-POL drzwi zewnętrzne cechują się doskonałą izolacyjnością akustyczną oraz cieplną. W asortymencie znajdują się przede wszystkim modele jednoskrzydłowe ale występują również rozwiązania podwójne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami i odcieniami.

Panele podłogowe

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje takich materiałów wykończeniowych jak panele podłogowe. W ofercie znajdą Państwo modele odporne na intensywną eksploatację, o różnych wymiarach i grubościach, a także neutralnych i pasujących do każdego wnętrza.

Panele Kronopol

Proponujemy Państwu trwałe oraz odporne na ściernie panele Kronopol. Deski podłogowe pochodzące od tego producenta cechują się dużą estetyką oraz starannością wykończenia. Zachęcamy do wyboru rozwiązania w interesującym Państwa kolorze oraz wymiarze.

Porta drzwi

Naszym Klientom dostarczamy produkty pochodzące do cenionych producentów, wśród których znajdują się na przykład drzwi Porta. W ofercie posiadamy między innymi rozwiązania antywłamaniowe i przeciwpożarowe, zarówno w wersji zewnętrznej jak i wewnętrznej.