Nowość panele Metamorphose

  

Metamorphose to ekskluzywny koncept wysokojakościowych podłóg. Nowoczesne technologie, doskonałe materiały i piękne wzornictwo... w równie pięknej cenie.

Klienci będą zachwyceni!

Odkryj świat podłóg Metamorphose i ciesz się stylem i jakością przez lata.

 

Bądź niepowtarzalny z Metamorphose! To luksusowa podłoga o wyglądzie prawdziwego dębu, która rzeczywiście jest też taka w dotyku! Charyzmatyczna kolekcja, która nada współczesnej elegancji Twojemu wnętrzu.

 

Panele podłogowe Dąb Skandynawski  Panele podłogowe  Dąb Kremowy  Panele podłogowe   Dąb Klasyczny 

Dąb Skandynawski rozjaśni każde pomieszczenie nadając mu świeżości i przestronności. Ta jasna podłoga o autentycznej strukturze drewna wprowadzi atmosferę luksusu do Twojego wnętrza.

Dąb Kremowy to ciepła podłoga w klasycznym stylu, która doskonale wkomponuje się do pomieszczeń urządzonych w stylu retro.

Panele podłogowe  Dąb Śnieżny Panele podłogowe   Dąb Piaszczysty Panele podłogowe   Dąb Miodowy synchro Panele podłogowe    Dębowa Aleja synchro Panele podłogowe    Dąb Stary synchro

Autentyczne wzory z dostrzegalną strukturą drewna to podłogi, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnym mieszkaniu. Kolekcja zawiera zarówno standardowe dębowe odcienie, a także rosnące w popularność szarości i subtelne barwy. Ich naturalny wygląd i świetne parametry techniczne plus solidne wykończenie gwarantuje wytrzymałość podłogi na lata.

Panele podłogowe    Dąb La Rioja Panele podłogowe     Dąb San Juan Panele podłogowe  Dąb San Marquez

Dąb La Rioja nada elegancji i szyku każdemu wnętrzu. Jej efektowna, ciemna barwa wyśmienicie prezentuje się na dużych powierzchniach.

Dąb San Juan to sama przyjemność dla zmysłów. Naturalna struktura podłogi zapewnia rzetelny wygląd prawdziwego drewna.

 

Panele podłogowe  Dąb Valdivia Panele podłogowe  Dąb Concepcion Panele podłogowe Dąb Santiago Panele podłogowe     Dąb San Rafael Panele podłogowe    Dąb San Luis

Cenione i znane podłogi laminowane niemieckiego producenta, to produkt dający olbrzymie możliwości aranżacyjne. To design, który spełni oczekiwania każdego Klienta. Jakość wykończenia sprawia, że panele do złudzenia przypominają naturalną podłogę. 

Panele podłogowe  Dąb Hobart Panele podłogowe  Dąb Brisbane

Panele podłogowe  Dąb Wellington

Dąb Klasyczny to modna i solidna podłoga dająca wrażenie naturalności i prostoty.  Autentyczności dodaje jej struktura prawdziwego drewna.

 Dąb Śniezny  nada Twojemu pomieszczeniu charakteru i proporcji, zwłaszcza w zestawieniu z jasnymi ścianami. Ciemna podłoga to doskonały punkt wyjścia do tworzenia kontrastów.

Panele podłogowe   Dąb Qeensland Panele podłogowe   Dąb Newcastle Panele podłogowe   Dąb Auckland Panele podłogowe    Dąb Adelaide Panele podłogowe    Dąb Melbourne

Takich stojaków szukajcie w najlepszych sklepach 


    Katalog Metamorphose PDF

Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha