Nowość - podłoga winylowa Arbiton

 

Trwała wodoodporna podłoga? Teraz to możliwe!
Nowoczesne podłogi winylowe Arbiton inspirowane są naturą. Zaprojektowane zostały na wzór drewnianych podłóg, a także kamienia, dzięki czemu doskonale wpasowują się we współczesne trendy we wzornictwie. Mogą być z powodzeniem stosowane w każdym pomieszczeniu, a zastosowanie rdzenia mineralnego nadaje podłodze wyjątkowej twardości. Jest w 100% odporna na wilgoć i wodę, dlatego z powodzeniem może być ułożona w kuchni lub łazience.

 

Absolutna nowość na rynku! Podłoga stworzona przez polskich inżynierów, dopasowana do naszego stylu życia i klimatu. Zastosowanie unikalnej technologii HD MINERAL CORE umożliwiło wykonanie trwałej i praktycznej jak płytki ceramiczne podłogi, jednocześnie w dotyku przypominającej prawdziwe drewno.

Podłogi Arbiton są trwałe i odporne na ścieranie, a innowacyjny rdzeń zapewnia siłę zamków. Podłogi winylowe Arbiton są stworzone do intensywnie użytkowanych pomieszczeń, takich jak kuchnia czy przedpokój.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii podłogi winylowe Arbiton są w 100% wodoodporne i łatwe w utrzymaniu. Po prostu przemyj mopem i wszystko będzie lśnić.

Podłogi winylowe to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki zastosowanej technologii Twoje ogrzewanie będzie dużo bardziej efektywne. Pozwoli to zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych oszczędności na każdym metrze kwadratowym podłogi na sezon.

Kolekcje podłóg Arbiton to unikalny, prawdziwy design drewna i kamienia. Wybrane zostały spośród najpiękniejszych rodzajów i odmian na świecie. Szeroki wybór podłóg winylowych pozwoli dopasować do każdego projektu i charakteru wnętrza.

Podłogi Arbiton to subtelna, naturalna struktura i matowe wykończenie. Są miłe i ciepłe w dotyku zupełnie jak prawdziwe drewno. Pokochasz chodzić po nich boso.

Podłogi są ciche jak klejony parkiet. Specjalnie opracowany system podłogowy eliminuje uciążliwy dźwięk stukania paneli.

Podłogi Arbiton posiadają wszystkie zalety wielowarstwowych podłóg LVT, ale pozbawione zostały najbardziej dokuczliwych wad. Rdzeń mineralny w podłogach Arbiton gwarantuje dużo większą stabilność termiczną. W nasłonecznionych wnętrzach podłoga Arbiton pozostanie na swoim miejscu i nie wybrzuszy się.

Niezawodne zamki oraz rdzeń mineralny umożliwia łatwy i szybki montaż.

Dzięki swojej budowie zamki w podłodze winylowej Arbiton są dwa razy mocniejsze niż w tradycyjnych wielowarstwowych panelach LVT. Silne zamki to trwała podłoga.

Panele Winylowe Dąb Wiliamsburg Panele Winylowe Dąb Oregon
Panele Winylowe Dąb Lahti Panele Winylowe Dąb Argos
Panele Winylowe Dąb Alaskan Panele Winylowe Dąb Panama    
Panele Winylowe Dąb Portland Panele Winylowe Dąb Pasadena
Panele Winylowe Dąb Bergen Panele Winylowe Dąb Canadian
Panele Winylowe Dąb Alaskan Panele Winylowe Dąb Sapporo Panele Winylowe Orzech Nevada Panele Winylowe Dąb Bolonia
Panele Winylowe Dąb Dakota  Panele Winylowe Dąb Georgia  Panele Winylowe Dąb Coney Panele Winylowe Dąb Yakim
Panele Winylowe Dąb Bergen Panele Winylowe Dąb Bolonia
Panele Winylowe Orzech Nevada  Panele Winylowe Dąb Camden 
Panele Winylowe Dąb Pasadena Panele Winylowe Dąb Wiliamsburg    
Panele Winylowe Broadway Panele Winylowe Brooklyn
Panele Winylowe Soho Panele Winylowe Manhattan
Panele Winylowe Toronto Panele Winylowe Miami    

Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha