Otwieramy sklep Bel-Pol Jasnogórska 4

Specjalnie dla naszych Klientów otworzyliśmy na początku marca kolejny salon BEL-POL w Krakowie!

BEL-POL
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków
tel. 12 417 39 46
poniedziałek-piątek: 10.00-19.00

sobota: 10.00-18.00
mail: 
krakow2@bel-pol.com.pl

Na ponad 600m2 powierzchni ekspozycyjnej salonu znajdą Państwo najbogatszą gamę podłóg naturalnych, paneli podłogowych i drzwi z aktualnej kolekcji na rok 2018. Designerskie wnętrze i komfort wyboru materiałów wykończeniowych to obecnie wyznacznik jakości i stylu każdego naszego salonu. 

 

Ilość skrzydeł drzwiowych wyeksponowanych dla naszych Klientów nie spada poniżej 100! Stało się to już standardem dla nowo otwartych salonów BEL-POL. Oprócz naszej wzorcowej oferty podłóg na którą składa się blisko 4000 wzorów, a także wspomnianych już drzwi, znajdziecie Państwo kompletną ekspozycję włoskich podłóg Skema, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

 

Dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych przygotowaliśmy w salonie strefę architekta. W niej znajduje się także Studio Włoskich podłóg Skema, a także cała masa materiałów branżowych takich jak: wzorniki podłóg i paneli podłogowych, wzorniki oklein drzwiowych i listew przypodłogowych, a także katalogi wszystkich współpracujących z nami producentów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Nasi doradcy są specjalistami w swojej dziedzinie i z przyjemnością doradzą przy wyborze drzwi i podłóg. Nasze specjalistyczne grupy montażowe zamontują zakupione materiały.

Wszystkich naszych Klientów zapraszamy na zawsze darmową i aromatyczną kawę!

Serdecznie zapraszamy do nowego salonu w Krakowie!

 

Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha