Panele Podłogowe

Podłogi mogą być naturalne, drewniane lub wykonane z płyt laminowanych. Wybór zależy tylko od upodobań i możliwości finansowych zamawiającego. Firma BEL-POL ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę w tym zakresie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie całego kraju. Oprócz różnego rodzaju podłóg oferta zawiera także drzwi. Mogą one być płaskie, frezowane, tłoczone, z naturalną lub drewnopodobną okleiną, posiadające różnego typu wykończenia. Niezależnie od tego, czy są to drzwi wewnętrzne czy drzwi zewnętrzne, specjalne, wejściowe czy wewnątrzlokalowe, cechuje je wysoka jakość i oryginalność.

Panele podłogowe to obecnie najpopularniejszy sposób wykończenia podłóg w mieszkaniu i biurze. Swą atrakcyjność zawdzięczają funkcjonalności, łatwemu montażowi oraz dużemu zróżnicowaniu cenowemu i bogatemu wzornictwu. Proponowane panele mogą mieć strukturę drewna, kamienia, płytek ceramicznych. Posiadają doskonałe właściwości użytkowe i bardzo dobrze komponują się z różnymi wnętrzami. Firma BEL-POL oferuje  najwyższej klasy panele laminowane, w dużym wyborze, pochodzące od najlepszych producentów. W ofercie BEL-POLu dostępne są również wykonane z drewna lub PCV boazerie wewnętrzne oraz zewnętrzne, nazywane panelami ściennymi. Bardzo modne 20 lat temu, dziś znowu wracają do łask. Ceniącym elegancję oraz wytworny styl polecamy ponadczasowe parkiety. Charakteryzują się one dużą odpornością na wysokie temperatury, zarysowania i obciążenia. Posiadają wysoką klasę ścieralności. Wielość wzorów i szeroki wachlarz kolorów pozwala stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym charakterze. Doskonałym rozwiązaniem jest tzw. deska barlinecka. Zastosowanie nowoczesnych technik produkcji  powoduje, że można ją zastosować w pomieszczeniach o różnym natężeniu ruchu: w salonie, przedpokoju, pokoju dziecinnym czy hotelowym. Jest ona ekologiczna, posiada właściwości izolacyjne i długoletnią gwarancję. 

Podłoga drewniana to nie tylko moda, ale przede wszystkim elegancja i wygoda użytkowania. Dzięki tym cechom zyskuje ona coraz szerszą rzeszę amatorów. Drewno pasuje zarówno do wnętrz o tradycyjnym,  jak i nowoczesnym stylu. FirmaBEL-POL zapewnia także akcesoria niezbędne do instalacji i pielęgnacji podłóg wykonanych zarówno z litego drewna, jak i z płyt - takie jak listwy przypodłogowe, podkłady i inne.
Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha