Panele Podłogowe

Podłogi mogą być naturalne, drewniane lub wykonane z płyt laminowanych. Wybór zależy tylko od upodobań i możliwości finansowych zamawiającego. Firma BEL-POL ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę w tym zakresie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie całego kraju. Oprócz różnego rodzaju podłóg oferta zawiera także drzwi. Mogą one być płaskie, frezowane, tłoczone, z naturalną lub drewnopodobną okleiną, posiadające różnego typu wykończenia. Niezależnie od tego, czy są to drzwi wewnętrzne czy drzwi zewnętrzne, specjalne, wejściowe czy wewnątrzlokalowe, cechuje je wysoka jakość i oryginalność.

Panele podłogowe to obecnie najpopularniejszy sposób wykończenia podłóg w mieszkaniu i biurze. Swą atrakcyjność zawdzięczają funkcjonalności, łatwemu montażowi oraz dużemu zróżnicowaniu cenowemu i bogatemu wzornictwu. Proponowane panele mogą mieć strukturę drewna, kamienia, płytek ceramicznych. Posiadają doskonałe właściwości użytkowe i bardzo dobrze komponują się z różnymi wnętrzami. Firma BEL-POL oferuje  najwyższej klasy panele laminowane, w dużym wyborze, pochodzące od najlepszych producentów. W ofercie BEL-POLu dostępne są również wykonane z drewna lub PCV boazerie wewnętrzne oraz zewnętrzne, nazywane panelami ściennymi. Bardzo modne 20 lat temu, dziś znowu wracają do łask. Ceniącym elegancję oraz wytworny styl polecamy ponadczasowe parkiety. Charakteryzują się one dużą odpornością na wysokie temperatury, zarysowania i obciążenia. Posiadają wysoką klasę ścieralności. Wielość wzorów i szeroki wachlarz kolorów pozwala stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym charakterze. Doskonałym rozwiązaniem jest tzw. deska barlinecka. Zastosowanie nowoczesnych technik produkcji  powoduje, że można ją zastosować w pomieszczeniach o różnym natężeniu ruchu: w salonie, przedpokoju, pokoju dziecinnym czy hotelowym. Jest ona ekologiczna, posiada właściwości izolacyjne i długoletnią gwarancję. 

Podłoga drewniana to nie tylko moda, ale przede wszystkim elegancja i wygoda użytkowania. Dzięki tym cechom zyskuje ona coraz szerszą rzeszę amatorów. Drewno pasuje zarówno do wnętrz o tradycyjnym,  jak i nowoczesnym stylu. FirmaBEL-POL zapewnia także akcesoria niezbędne do instalacji i pielęgnacji podłóg wykonanych zarówno z litego drewna, jak i z płyt - takie jak listwy przypodłogowe, podkłady i inne.
Zdjęcia

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: | grafik: skandha

BEL-POL PH Rawa
oddział w Katowicach
Al. Roździeńskiego 97
40-203 Katowice,
woj. śląskie
Tel.: 32 206 59 87
BEL-POL
oddział w Łodzi
ul. Tuwima 97
90-031 Łódź,
woj. łódzkie
Tel.: 42 676 76 36
BEL-POL
oddział w Krakowie
ul. Dobrego Pasterza 118
31-416 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: 12 417 39 46
BEL-POL
oddział w Krakowie
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków,
woj. małopolskie
Tel.: 12 290 71 77
BEL-POL PH Franowo
oddział w Poznaniu
ul. Szwedzka 10A
61-240 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel.: 61 653 21 53
BEL-POL
oddział we Wrocławiu
Al. Brucknera 25-43
51-411 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel.: 71 321 00 41
BEL-POL PH Janki
oddział w Warszawie
ul. Plac Szwedzki 3
05-090 Warszawa Janki,
woj. mazowieckie
Tel.: 22 702 35 01
BEL-POL PH Targówek
oddział w Warszawie
ul. Malborska 37
03-286 Warszawa Targówek,
woj. mazowieckie
Tel.: 22 331 04 90
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja