System schodowy Egger Pro

Szybka i wygodna renowacja schodów przy pomocy systemu schodowego EGGER PRO

Schody to jedyny łącznik pomiędzy dwoma piętrami, które narażone są na częste i duże obciążenia. Proponujemy Państwu doskonałe rozwiązanie – System Schodowy EGGER PRO do renowacji schodów, który jest niezwykle wygodny w montażu. Można go stosować z różnorodnymi szerokościami stopni, oraz z wystającymi stopniami. Dzięki takiemu stylowemu i ekonomicznemu rozwiązaniu odmienisz swoje stare schody, dzięki czemu zyskają one nowy blask.

 

System schodowy EGGER PRO pozwala na szybką i niedrogą renowację schodów dzięki pokryciu ich laminatem. Użycie dekorów EGGER PRO Overall umożliwia spójne ułożenie sąsiednich pokryć podłogowych w tym samym kolorze co schody. Takie rozwiązanie łączy pietra w jedną całość.

 


ZAPROJEKTUJ SCHODY I PODŁOGĘ W TYM SAMYM KOLORZE


Aby szybko i bezpiecznie dokonać realizacji nowej aranżacji klatki schodowej zaleca się rozwiązanie poniższych kwestii na etapie planowania:

  • Jakiego typu są schody, na których planujemy przeprowadzić renowację? System schodowy EGGER PRO nadaje się do schodów prostych i spiralnych, z półpiętrem i bez półpiętra.

  • Jakie rodzaje zestawów (zestawy stopni / podstopni / zaślepki boczne) będą potrzebne?

  • Ile opakowań będzie potrzebnych do renowacji.

  • Czy będą potrzebne dodatkowe materiały jak np. podkłady uszczelniające, kleje, farba akrylowa o dopasowanym kolorze.

Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha