Targi 4 Design Days


Skąd czerpać inspiracje? Gdzie szukać pomysłów? Odpowiedź jest prosta, to 4 Design Days,  które odbędą się 15-18 lutego 2018r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Będzie to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Cztery dni ikony światowego i polskiego designu, na którym nie zabraknie BEL-POL' u. Będziemy dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy we wzornictwie, a także zaprezentujemy najnowsze kolekcje podłóg i drzwi na 2018 rok.

Podłogi naturalne kreują wnętrze.

Współczesny design wraca do korzeni i pierwotnych materiałów takich jak drewno. Nadaje ono nie tylko modny wygląd, ale jest najlepszym fundamentem finezyjnie urządzonego wnętrza. Nie tylko przepięknie prezentują się ułożone na podłodze, ale również umożliwiają swobodną elastyczność kreacyjną. Wnętrze sypialni, salonu w przytulnym rustykalnym stylu, czy w chłodnym skandynawskim, klasycznym, minimalistycznym, surowym ma wspólny mianownik. Jest nim podłoga naturalna. Może mieć ona wiele odsłon, a każdy z nas dostrzeże jej inne cechy.

Niebywała ilość wzorów i nieograniczone możliwości.

Aby cieszyć się wolnością wyboru własnego stylu stawiamy na różnorodność i autentyczność. Obecnie panele podłogowe dają nam największy wybór dekorów dla każdego gustu. Ich naturalny wygląd i autentyczność powierzchni gwarantują komfort użytkowania na długie lata, a także nadają wyjątkowy wygląd pomieszczeniom. Podłogi to część naszego życia i odgrywają ważną rolę w naszym domu, tworząc przyjazne wnętrza i zdrową przestrzeń życiową.

Niedoceniana ozdoba każdego wnętrza.

Drzwi często traktowane są nieco chłodnie, które mają przede wszystkim spełniać swoja rolę. To duży błąd, albowiem drzwi są bardzo istotne i stanowią nierozerwalną część wyposażenia i wystroju każdego domu. Maja niebagatelny wpływ na charakter wnętrza i sprawiają, że przestrzeń nabiera zupełnie nowego, niepowtarzalnego wyrazu. Nieograniczony wybór rodzajów, wzorów, kolekcji dopełni każdy rodzaj stylu, od nowoczesnego po klasyczny.

 

BEL-POL na targach.

Jeśli planują Państwo w najbliższym czasie remont warto odwiedzić nasze stoisko na targach. Taka wizyta z pewnością ułatwi dobór odpowiednich materiałów, jak i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, bowiem targi to czas na przedstawienie najlepszej oferty za rozsądną cenę. Bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami, ekspertami w swojej dziedzinie to dodatkowy argument przemawiający za wizytą na targach. Nasze ekspozycje zawsze pełne są nowości z branży podłóg i drzwi, a nasi doradcy oferują także usługi np. montażu.

 

 
 

Dla odwiedzających zawsze coś miłego.

Aby zapewnić Państwu komfort i radość z uczestnictwa w targach 4 Design Days zapraszamy do naszego stoiska na wyśmienitą kawę! Zawsze świeża i aromatyczna, której nie sposób się oprzeć uprzyjemni czas spędzony na dyskusjach o światowym wzornictwie i designie.

 

Zdjęcia
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha