Dąb Biały Medio 1-lamelowy BC8-DBB1-OX4-RXR-D14155-F 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 131 op Wysyłka do 24h
Sprzedaż online Dostępna ilość: 131 op Wysyłka do 24h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
v%20fuga
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BC8-DBB1-OX4-RXR-D14155-F
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BC8-DBB1-OX4-RXR-D14155-F
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Jasny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Olej
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 155 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 2200 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: 2.5 mm
LICZBA SZTUK W PACZCE: 7
Deska barlinecka
Deska barlinecka
Opis produktu
Zalety podłogi drewnianej o zróżnicowanej kolorystyce:
Deska barlinecka to
- 100% drewna