Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.

Dąb Bright Grande 1WG000890 14 mm
Deska barlinecka
Pure Line
Barlinek


Cena:
379,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 60 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 60 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 1 052,46 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 60 dni roboczych
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1WG000890 |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC1-DBE1-OX4-XXR-D14180-F |
| Kolekcja: | Pure Line |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| BRAK DYLATACJI DO: | 160 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Olej |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Kolekcja Pure Line to drewno w najczystszej postaci. Najwyższej klasy deski jednolamelowe o szerokościach 180 mm i 155 mm, wykończone transparentnym lakierem i olejem. To luksusowa i najbardziej imponująca forma ukazania naturalnego piękna tego surówca.
Britght Grande to podłoga dębowa o pięknym kolorze i niewielkiej ilości cech drewna. Naturalny charakter został podkreślony szczotkowaniem, a 4-stronna mikrofaza nadała wrażenia smukłości. Przyjemna w dotyku dzięki pokryciu olejem naturalnym.







