Dąb Cinnamon Grande Country 1-lamelowy BC1-DBE1-OLE-XXZ-D14180-U 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 197 op Wysyłka do 48h
Sprzedaż online Dostępna ilość: 197 op Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
BESTSELLER
v%20fuga
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BC1-DBE1-OLE-XXZ-D14180-U
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: 5906737953938
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Olej
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 180 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 2200 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: 2.5 mm
LICZBA SZTUK W PACZCE: 7
Deska barlinecka
Deska barlinecka
Opis produktu
Zalety podłogi drewnianej o zróżnicowanej kolorystyce:
Deska barlinecka to
- 100% drewna