Super Oferta
BESTSELLER
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
Polecane


Dąb Family Szczotkowany 1-Lamelowy Microfaza 5GC BC8-DBE1-L05-XXR-K14155-F 14 mm
Deska barlinecka
Barlinek
Barlinek

Cena:
175,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 442 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 207,62 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 442 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | BC8-DBE1-L05-XXR-K14155-F |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC8-DBE1-L05-XXR-K14155-F |
| Kolekcja: | Barlinek |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| BRAK DYLATACJI DO: | 160 m2 |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 155 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1092 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Drewno w najczystszej postaci.
Deski jednopasmowe to najwyższej jakości ekskluzywna forma ekspozycji naturalnego piękna surowca. Podłogi te posiadają budowę krzyżową, dzięki temu nie grozi im skrzypienie, pęcznienie czy rozsychanie.
Deska barlinecka to:
-
100% drewna
-
stabilna konstrukcja odporna na zmiany temperatur i wilgotności
-
możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym
-
samodzielny i szybki montaż
-
możliwość wielokrotnej renowacji
-
najlepsza jakość w dobrej cenie.
Prawdziwe drewno jest:
-
niealergiczne
-
trwałe i wytrzymałe
-
ciepłe w dotyku
-
wygodne w użytkowaniu
-
reguluje mikroklimat
-
niepowtarzalne.







