Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.


Dąb Marzipan Muffin Grande 5Gc 1WG000539 14 mm
Deska barlinecka
Smaki Życia
Barlinek

Cena:
352,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 60 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 60 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 977,67 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 60 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1WG000539 |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC1-DBE1-L05-P2Z-D14180-F |
| Kolekcja: | Smaki Życia |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Podłogi dla ludzi z pasją, ceniących sobie piękno i styl, pragnących intensywnie smakować życie! Najnowsza edycja Smaków Życia stworzona została z udziałem finalistek, organizowanego przez Barlinek Institute of Design konkursu Kreacje z Natury. Cztery projektantki, wysmakowane, lecz zupełnie inne spojrzenia na design.
Marzipan Muffin to popielate deski pokryte matowym lakierem. Są one fazowane oraz szczotkowane, co podkreśla naturalną strukturę drewna.

Złącze BARLOCK SYSTEM 5Gc
- szybszy montaż aż o 25%
- samodzielny montaż - nie musisz byc fachowcem
- czysty i komfortowy montaż - ograniczenie zabrudzeń w czasie montażu
- bezpieczny montaż - ograniczone ryzyko uszkodzeń podczas montażu i demontażu







