Dąb Standard BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Wysyłka do 60 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny Wysyłka do 60 dni roboczych
Sprzedaż online Dostępna Wysyłka do 60 dni roboczych
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: Brak
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier półmatowy
SZEROKOŚĆ (MM): 180 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 2200 mm