Dąb Various 1-lamelowy BK8-DBE1-LAK-XXF-K14130-V 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 679 op Wysyłka do 24h
Sprzedaż online Dostępna ilość: 679 op Wysyłka do 24h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Super Oferta
BESTSELLER
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
v%20fuga
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BK8-DBE1-LAK-XXF-K14130-V
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BK8-DBE1-LAK-XXF-K14130-V
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
BRAK DYLATACJI DO: 160 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier
SZEROKOŚĆ (MM): 130 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1092 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
LICZBA SZTUK W PACZCE: 7
Deska barlinecka
Deska barlinecka
Opis produktu
Drewno w najczystszej postaci wykończone lakierem Standard. Gotowe do ułożenia na podłodze.
Deska barlinecka to:
- 100% drewna