Dąb Vintage 1-lamelowy olejowany BC8-DBE1-OX4-XXR-K14155-I 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Wysyłka do 60 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny Wysyłka do 60 dni roboczych
Sprzedaż online Dostępna Wysyłka do 60 dni roboczych
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
v%20fuga
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BC8-DBE1-OX4-XXR-K14155-I
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BC8-DBE1-OX4-XXR-K14155-I
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
BRAK DYLATACJI DO: 160 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Olej
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 155 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1092 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
LICZBA SZTUK W PACZCE: 7
Deska barlinecka
Deska barlinecka
Opis produktu
Drewno w najczystszej postaci wykończone olejem naturalnym. Gotowe do ułożenia na podłodze.
Deska barlinecka to:
- 100% drewna