Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.

Jesion Hazelnut Grande 5Gc 1WG000632 14 mm
Deska barlinecka
Smaki Życia
Barlinek

Cena:
316,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 60 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 60 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 877,95 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 60 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 1WG000632 |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC1-JES1-OX4-WAZ-D14180-U |
| Kolekcja: | Smaki Życia |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Olej |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Opis produktu
Podłogi dla ludzi z pasją, ceniących sobie piękno i styl, pragnących intensywnie smakować życie! Najnowsza edycja Smaków Życia stworzona została z udziałem finalistek, organizowanego przez Barlinek Institute of Design konkursu Kreacje z Natury. Cztery projektantki, wysmakowane, lecz zupełnie inne spojrzenia na design.
Hazelnut Grande - jesionowa deska o ciemnobrązowym zabarwieniu. Udekorowana jest rysunkiem słojów, szczotkowanie podkreśla jej naturalne cechy, a fazowanie optycznie ją wydłuża.

Złącze BARLOCK SYSTEM 5Gc
- szybszy montaż aż o 25%
- samodzielny montaż - nie musisz byc fachowcem
- czysty i komfortowy montaż - ograniczenie zabrudzeń w czasie montażu
- bezpieczny montaż - ograniczone ryzyko uszkodzeń podczas montażu i demontażu







