JESION RUSTIC BK1-JES3-LAK-XXX-D14207-R 14 mm
Deska Barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Produkt wycofany ze sprzedaży
Sprawdź inne produkty z tej kategorii
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BK1-JES3-LAK-XXX-D14207-R
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BK1-JES3-LAK-XXX-D14207-R
Kolekcja: Barlinek
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
V-FUGA: Brak
BRAK DYLATACJI DO: 1000 m2
MONTAŻ: Na klej lub jako podłoga pływająca, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna
RODZAJ DREWNA: Jesion
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier półmatowy
SZEROKOŚĆ (MM): 207 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 2200 mm
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 3
Deska Barlinecka
Deska Barlinecka
Opis produktu
Format: 2200x207x14 mm