Jesion Various 1-lamelowy BK8-JES1-LAK-XXX-A14130-V 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Barlinek
Produkt wycofany ze sprzedaży
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op
Sprawdź inne produkty z tej kategorii
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BK8-JES1-LAK-XXX-A14130-V
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: 5906737939963
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
RODZAJ DREWNA: Jesion
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier półmatowy
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 130 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 725 mm