Dąb Mount Spuur BC4-DBE3-L05-XXX-D14207-T 14 mm
Deska barlinecka Bear&Wood Bear Wood
Bear Wood
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 912 op Wysyłka do 24h
Sprzedaż online Dostępna ilość: 912 op Wysyłka do 24h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
  • UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Specyfikacja techniczna
Kod produktu: BC4-DBE3-L05-XXX-D14207-T
Producent: Bear Wood (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BC4-DBE3-L05-XXX-D14207-T
Kolekcja: Bear&Wood
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Klepka
V-FUGA: Brak
BRAK DYLATACJI DO: 1000 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Matowa drewna
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier matowy
GWARANCJA: 5 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 207 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 2200 mm