Super Oferta
-50% NA DRUGIE SKRZYDŁO DRZWI DRE
Montaż 1zł +Pomiar 1zł +Klamka -60%
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.

Drzwi Auri 0 przylgowe lewe 80 cm
Drzwi wewnętrzne
Auri
DRE


- Solidna konstrukcja ramowa zapewnia stabilność i trwałość drzwi przy codziennym użytkowaniu.
- Matowa szyba subtelnie doświetla pomieszczenie, co sprawia, że wnętrze wydaje się jaśniejsze i przyjemniejsze.
- Do skrzydła dostępna jest dedykowana ościeżnica w wielu zakresach regulacji, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do różnych grubości ścian.
Cena:
977,85 zł / szt
(23% vat)
Wysyłka do 5 dni roboczych
Ile szt potrzebujesz ?
szt
Dostępny, na stanie: 17 szt
Wysyłka do 5 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 977,85 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 17 szt
Wysyłka do 5 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja na drzwi DRE + pomiar 1zł + montaż 1zł + klamka -60%. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-27
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
Promocja rabat -50% na drugie skrzydło drzwi DRE. Szczegóły w regulaminie promocji łączonej.
Trwa do: 2026-06-30
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
- UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
- UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 5901316119965 |
| Producent: | DRE (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5901316119965 |
| Kolekcja: | Auri |
| Szerokość : | 80 cm |
| Strona: | Lewa |
| Kolor: | Dąb Evoke |
| Rodzaj wykończenia: | Okleina / Laminowane |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Wzór wykończenia: | Wzór / Zdobienie / Przeszklenie |
| Szyba: | Tak |
| Przeszklenia (rodzaj): | Pokojowe, Łazienkowe |
| Typ drzwi: | Przylgowe |
| Wypełnienie: | MDF / drzwi ramowe |
| Ilość zawiasów: | 3 |
| Odwrotna przylga: | Nie |
| Zamek (rodzaj): | Standardowy |
| Typ zamknięcia: | Zamek na klucz |
| Drzwi dwuskrzydłowe: | Nie |
| Lepsze wyciszenie: | Nie |
| Grubość: | 40 mm |
| Minimalna Szerokość otworu montażowego: | 880 |
| Minimalna Wysokość otworu montażowego : | 2066 mm |
| Model: | Auri 0 |
| Opcja wentylacyjna: | Nie |
| Możliwość skrócenia: | Nie |
| Antywłamaniowe: | Nie |
| Izolacja termiczna: | Nie |
| Izolacja akustyczna: | Nie |
| Wysokość: | 2043 |







