Klamka Libera Złota klamko + klamka + rozeta WB z zabezpieczeniem
Klamka
Libera
Axa


Cena:
565,80 zł / szt
(23% vat)
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile szt potrzebujesz ?
szt
Dostępny
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 565,80 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 3 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 5907505421314 |
| Producent: | Axa (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | MNIXRBC75RX/KXXFXC |
| Kolekcja: | Libera |
| Wymiary: | Ø 62 mm |
| Kolor: | Złoto |
| Rozeta: | Kwadratowa, Kwadratowa |
| Rozeta przeznaczenie: | WB wkładka bębenkowa z zabezpieczeniem |
| Długość: | 62 mm |
| Szerokość: | 62 mm |
Opis produktu
Libera to linia klamek zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach, urządzonych z dbałością o detale, w których spójny wygląd ma znaczenie. Klamka na prostokątnej, ukrytej rozecie, w matowym szlifowanym wykończeniu doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy. Odpowiednio dobrana, przemyślana wielkość klamki sprawia, że Libera idealnie wkomponowuje się zarówno w masywne drzwi wejściowe jak i znacznie lżejsze drzwi wewnątrz domu, mieszkania czy przestrzeni biurowej.
Libera jak i pozostałe okucia AXA HomeSecurity wykonana jest z aluminium. Wysoka jakość produktu oraz anodowane wykończenie to gwarancja odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.
Libera klamko + klamka + rozeta WB z zabezpieczeniem (Klasa 3 antywłamaniowa),kolor F3 złoty. Przeznaczona do drzwi zewnętrznych.
Informacja techniczna:
- Długość produktu: 62 mm
- Szerokość produktu: 62 mm
- Grubość wewnętrzna: 8,5 mm
- Kierunek obrotu: Otwierane na zewnątrz i do wewnątrz
- Montaż klamki: Klamka zintegrowana z szyldem
- Rękojeść wpomagana sprężyną: TAK
- Materiał: Aluminium
- Wykończenie: Anodowane F3, złoto







