Legar system Ultra Szybki Grafit 2.4m BDL0BN 40 mm
Legar
Deski kompozytowe akcesoria
Salag

-1%
Cena:
45,95 zł / szt
(23% vat)
Cena: 45,95 zł
Cena: 46,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 46,00 zł / szt
Obniżkę wprowadzono dnia: 30-10-2025
Obniżkę wprowadzono dnia: 30-10-2025
Wysyłka do 48h
Ile szt potrzebujesz ?
szt
Dostępny, na stanie: 26 szt
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 45,95 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 26 szt
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | BDL0BN |
| Producent: | Salag (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BDL0BN |
| Kolekcja: | Deski kompozytowe akcesoria |
| GRUBOŚĆ (MM): | 40 mm |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 50 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2400 mm |
Opis produktu
Legar przeznaczony jest do układania konstrukcji pod taras w systemie ultraszybkim.
System ULTRASZYBKI to opatentowany system montażu desek tarasowych Bergdeck oraz ECO bez konieczności wiercenia i użycia wkrętów. Np. montując 20 m kw. tarasu za pomocą systemu ULTRASZYBKIEGO, oszczędzisz sobie wiercenia i wkręcania aż 360 wkrętów.
Klips montażowy wystarczy wsunąć w legar i gotowe. Montaż tarasu staje się ekspresowy, a konstrukcja mocna i stabilna.
Wymiary:
- Długość: 2400 mm
- Szerokość: 50 mm
- Grubość: 40 mm
System ULTRASZYBKI to opatentowany system montażu desek tarasowych Bergdeck oraz ECO bez konieczności wiercenia i użycia wkrętów. Np. montując 20 m kw. tarasu za pomocą systemu ULTRASZYBKIEGO, oszczędzisz sobie wiercenia i wkręcania aż 360 wkrętów.
Klips montażowy wystarczy wsunąć w legar i gotowe. Montaż tarasu staje się ekspresowy, a konstrukcja mocna i stabilna.
Wymiary:
- Długość: 2400 mm
- Szerokość: 50 mm
- Grubość: 40 mm







