Bambus Prasowany Click Antique 14 mm

Lite drewno Globalwood GlobalwoodGlobalwood
Produkt wycofany ze sprzedaży
Sprawdź inne produkty z tej kategorii
Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł
UWAGA -  Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt 
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Lite drewno
Lite drewno

Specyfikacja techniczna

Kod produktu: 1077-608C20
Producent: Globalwood (zobacz dane producenta)
Kod producenta: 1077-608C20
Kolekcja: Globalwood
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
V-FUGA: Brak
MONTAŻ: Montaż bezklejowy , Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna
RODZAJ DREWNA: Bambus
GWARANCJA: 2 lata
SZEROKOŚĆ (MM): 125 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1830 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne, Mieszkania,hotele,biura
BUDOWA: Deska lita
ILOŚĆ LAMELI: 1

Opis produktu

Bambus prasowany CLICK antique lakierowany charakteryzuje się niesamowicie ciepłą, brązowo-miedzianą barwą. Unikalność tej podłogi podkreślona jest dobrze widocznym, stylowym wzorem w postaci ciemnobrunatnych, nieregularnych pasm. Bambus prasowany CLICK antique sprawia, że wnętrza stają się magicznie kameralne, zaciszne oraz nazdzwyczaj ustronne.

Format: 1830x125x14 mm
Struktura: drewna


Jedyna trawa z której można wykonywać podłogi. Pochodzi z Chin - głównie południowo-wschodnich.

Jest to specyficzna odmiana trawy, gdyż jego twardość jest przeciętnie o ok. 30% wyższa niż twardość dębu czy klonu. Sprawia to, że jest znakomitym materiałem do wykonywania trwałych i odpornych podłóg. Podłogi występują w dwóch wersjach: wertykalnej i poziomej oraz w dwóch wersjach kolorystycznych naturalnej (złotożółtej) i karbonizowanej (ciemno brązowej).

Odpowiednio przygotowane i utwardzone zdrewniałe części bambusa są klejone i prasowane ze sobą w kształt deski podłogowej w formie poziomych drobnych klepek.

Parkiet wykonany z bambusa posiada wyjątkowo grubą warstwę wierzchnią co sprawia, że można go kilkakrotnie cyklinować i lakierować.

Lite drewno
Lite drewno