Ofertaspecjalna
Polecane
Do wyczerpania zapasów



Panele podłogowe Namaste PRK924 AC5 8 mm
Panele podłogowe
AGT Yoga
AGT


-23%
Cena:
49,95 zł / m2
(23% vat)
Cena: 49,95 zł
Cena: 64,95 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 64,95 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 10-02-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 10-02-2026
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 23 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 91,59 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 23 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | PRK924 |
| Producent: | AGT (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 120044121 |
| Kolekcja: | AGT Yoga |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Znajdź harmonię w dekoracji i równowagę w swojej przestrzeni życiowej dzięki spokojnej i nowoczesnej serii Yoga!
Poczuj komfort w swoich domach i biurach dzięki specjalnej fakturze i równoważącym odcieniom podłóg z serii AGT Yoga. Zachowaj równowagę dzięki podłogom z serii AGT Yoga, które są odświeżające i praktyczne dzięki właściwościom antystatycznym.
Weź głęboki oddech i zrelaksuj się przy równoważących tonach kolekcji AGT Yoga.
Podłogi z kolekcji Yoga są odporne na wodę do 24h.
Poczuj się dobrze w swojej przestrzeni! Wprowadź dobro i piękno do swojej przestrzeni dzięki kochającej energii Namaste.







