


Panele podłogowe Rustic Oak Honey 68277 AC4 8 mm
Panele podłogowe
Select
Classen

Cena:
49,94 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 1301 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 98,58 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 1301 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 68277 |
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4003992643794 |
| Kolekcja: | Select |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Podłogi laminowane – wyselekcjonowane dekory od najlepszych producentów
Odkryj wyjątkową kolekcję, w której znajdziesz podłogi laminowane starannie wybrane spośród propozycji najlepszych producentów. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które szukają połączenia estetyki, trwałości i nowoczesnych rozwiązań do wnętrz. W kolekcji dostępne są wyselekcjonowane dekory podłóg, inspirowane naturalnym drewnem, najnowszymi trendami aranżacyjnymi oraz ponadczasową elegancją.Panele wyróżniają się wysoką jakością wykonania, odpornością na codzienne użytkowanie oraz szeroką gamą wzorów i odcieni. Znajdziesz tu zarówno jasne, naturalne dekory idealne do wnętrz skandynawskich, jak i ciemniejsze, bardziej wyraziste podłogi, które doskonale podkreślą charakter nowoczesnych i klasycznych aranżacji. Dzięki starannej selekcji oferujemy tylko takie podłogi laminowane, które spełniają oczekiwania pod względem designu, trwałości i komfortu użytkowania.
Dodatkowo panele podłogowe laminowane Classen są odporne na wodę do 48h.







