NOWOŚĆ

Panele podłogowe Dąb Arosa 4901 AC4 7 mm
Panele podłogowe
Select
Kronopol

Cena:
29,99 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 161 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 79,86 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 161 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 79LG4901 |
| Producent: | Kronopol (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5903693168819 |
| Kolekcja: | Select |
| KOLOR PRODUCENTA: | Dąb Arosa |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 7 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | Brak |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| GWARANCJA: | 15 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Opis produktu
Podłogi laminowane – wyselekcjonowane dekory od najlepszych producentów
Odkryj wyjątkową kolekcję, w której znajdziesz podłogi laminowane starannie wybrane spośród propozycji najlepszych producentów. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które szukają połączenia estetyki, trwałości i nowoczesnych rozwiązań do wnętrz. W kolekcji dostępne są wyselekcjonowane dekory podłóg, inspirowane naturalnym drewnem, najnowszymi trendami aranżacyjnymi oraz ponadczasową elegancją.Panele wyróżniają się wysoką jakością wykonania, odpornością na codzienne użytkowanie oraz szeroką gamą wzorów i odcieni. Znajdziesz tu zarówno jasne, naturalne dekory idealne do wnętrz skandynawskich, jak i ciemniejsze, bardziej wyraziste podłogi, które doskonale podkreślą charakter nowoczesnych i klasycznych aranżacji. Dzięki starannej selekcji oferujemy tylko takie podłogi laminowane, które spełniają oczekiwania pod względem designu, trwałości i komfortu użytkowania. Panele laminowane Dąb Arosa to eleganckie rozwiązanie podłogowe o klasycznym dekorze dębowym, które łączy estetykę naturalnego drewna z praktycznymi zaletami nowoczesnej podłogi laminowanej.







