Tylko Online
Do wyczerpania zapasów


Panele Podłogowe Dąb Loretta D4567 AC5 10 mm
Panele podłogowe
Kronopol
Kronopol


Cena:
55,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 9 op
Wysyłka do 24h
Wartość (cena * ilość): 104,29 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 9 op
Wysyłka do 24h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 10LGD4567 |
| Producent: | Kronopol (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D4567 |
| Kolekcja: | Kronopol |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Opis produktu
Podłogi laminowane Kronopol to świetne połączenie nowoczesności i tradycji. Posiadają wszystkie zalety paneli laminowanych, a wizualnie do złudzenia przypominają drewno.
Argumentem przemawiającym za zakupem paneli laminowanych Kronopol jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Kronopol umożliwia ich wieloletnie użytkowanie bez widocznych śladów zużycia.
Panele można zamontować samodzielnie, bez użycia specjalistycznych narzędzi.
Najwyższa klasa ścieralności AC5, która gwarantuje trwałość podłogi na długie lata.
Argumentem przemawiającym za zakupem paneli laminowanych Kronopol jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Kronopol umożliwia ich wieloletnie użytkowanie bez widocznych śladów zużycia.
Panele można zamontować samodzielnie, bez użycia specjalistycznych narzędzi.
Najwyższa klasa ścieralności AC5, która gwarantuje trwałość podłogi na długie lata.







