

Panele podłogowe Dąb Maura D59914 AC5 8 mm
Panele podłogowe
Modern Classic Strong V
Modern Classic


Cena:
59,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 288 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 143,70 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 288 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 87BP-59914 |
| Producent: | Modern Classic (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5903693195020 |
| Kolekcja: | Modern Classic Strong V |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
| ZAMEK: | Angle-Angle |
Opis produktu
Panele podłogowe Modern Classic Strong V - trwałe i nowoczesne panele do każdego wnętrza
Jeśli pragniesz wnieść odrobinę awangardy do swojego pomieszczenia, to dzięki panelom podłogowym Modern Classic Strong V urzeczywistnisz swoje marzenie. Oryginalne wzory doskonale nadają się do najbardziej wyszukanych wnętrz, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym stanowią pewną inwestycję na długie lata. Wybierając panele podłogowe Modern Classic Strong V, zyskujesz nie tylko wyjątkowy efekt wizualny, ale również trwałość i komfort użytkowania każdego dnia. To doskonała propozycja dla osób, które cenią nowoczesny styl, elegancję oraz praktyczne rozwiązania do domu. Starannie dopracowana struktura i modny wygląd inspirowany naturalnym drewnem sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru, przytulności i ponadczasowej klasy. Postaw na panele podłogowe, które łączą estetykę z wytrzymałością i stwórz przestrzeń, do której chce się wracać.







