Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.





Panele winylowe ze zintegrowanym podkładem SPC Dąb Menor CASA 223 Klasa 33 6.3 mm TAK
Panele winylowe
Amaron Wood EIR Acoustic
Arbiton


Cena:
189,00 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 14 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 14 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 392,37 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 14 dni roboczych
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 5905167861417 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167861417 |
| Kolekcja: | Amaron Wood EIR Acoustic |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6.3 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| AKUSTYCZNE: | Tak |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| BRAK DYLATACJI DO: | 200 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 229 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1511 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 6 |
Opis produktu
Dąb Menor - Balearskie Słońce w Twoim Domu
Zanurz się w atmosferze słonecznej Menorki z panelami winylowymi Dąb Menor z kolekcji Amaron Wood Acoustic. Ich unikalny kolor i struktura przypominają naturalny dąb ostrolistny, przywołując ciepło i urok balearskiego słońca. Każdy panel emanuje klasycznym charakterem, przenosząc atmosferę plaż Menorki do Twojego domu.
Dzięki zintegrowanemu podkładowi akustycznemu Aculay, panele Dąb Menor zapewniają dodatkowe wyciszenie do 20 dB, co umożliwia stworzenie harmonijnego i relaksującego środowiska w każdej przestrzeni mieszkalnej.







