Ofertaspecjalna





Panele winylowe ze zintegrowanym podkładem SPC LVT Dąb Roseville CWA 183 Klasa 33 5.3 mm TAK
Panele winylowe
Woodric Acoustic
Arbiton


-7%
Cena:
129,00 zł / m2
(23% vat)
Cena: 129,00 zł
Cena: 139,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 139,00 zł / m2
Obniżkę wprowadzono dnia: 11-05-2026
Obniżkę wprowadzono dnia: 11-05-2026
Wysyłka do 14 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 14 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 288,31 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 14 dni roboczych
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
- UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
- UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 5905167858233 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167858233 |
| Kolekcja: | Woodric Acoustic |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5.3 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| AKUSTYCZNE: | Tak |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| BRAK DYLATACJI DO: | 200 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 229 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1220 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Odkryj nasze panele winylowe ze zintegrowanym podkładem, gwarantujące elegancję oraz wyjątkowy komfort akustyczny dzięki technologii Aculay. Znacząca redukcja dźwięku na poziomie 21 dB sprawia, że są idealne do każdego rodzaju przestrzeni mieszkalnej. Ich montaż na klik jest nie tylko intuicyjny, ale także szybki, co czyni proces instalacji wyjątkowo łatwym i przyjemnym. Wybierając te panele, zyskujesz nie tylko trwałość i estetykę, ale również wygodę i prostotę montażu.
Odkryj ciepło i harmonię, które niesie ze sobą Dąb Roseville z kolekcji Woodric Acoustic firmy Arbiton. Subtelne, naturalne barwy tej podłogi winylowej wniosą do Twoich wnętrz wyrafinowanie oraz komfort. Wybierając Roseville, zyskujesz nie tylko piękno i trwałość, ale również praktyczność dzięki technologii Aculay, która skutecznie tłumi dźwięki, obniżając poziom hałasu o 21 dB, co przyczynia się do stworzenia spokojnej atmosfery w domu.
Odkryj ciepło i harmonię, które niesie ze sobą Dąb Roseville z kolekcji Woodric Acoustic firmy Arbiton. Subtelne, naturalne barwy tej podłogi winylowej wniosą do Twoich wnętrz wyrafinowanie oraz komfort. Wybierając Roseville, zyskujesz nie tylko piękno i trwałość, ale również praktyczność dzięki technologii Aculay, która skutecznie tłumi dźwięki, obniżając poziom hałasu o 21 dB, co przyczynia się do stworzenia spokojnej atmosfery w domu.







