Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.



Panele winylowe Dąb Velvet Brown 65203 Klasa 34 2.5 mm TAK
Panele winylowe
Nuva Herringbone Glue
Classen


Cena:
129,50 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 30 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 30 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 518,00 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 30 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | 65203 |
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4003992620139 |
| Kolekcja: | Nuva Herringbone Glue |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 34 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 2.5 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| MONTAŻ: | Na klej |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 126 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 635 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 50 |
Opis produktu
Panele NUVA Herringbone zostały stworzone z wykorzystaniem nowatorskiego materiału Ceramin, opracowanego przez markę i znanego już z innych jej kolekcji podłogowych. Ceramin nadaje panelom wyjątkową trwałość, jedną z najwyższych dostępnych na rynku, a także ekologiczne pochodzenie i bezpieczny skład, przyjazny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Panele NUVA są wodoodporne, co czyni je idealnym wyborem do pomieszczeń narażonych na kontakt z wilgocią.







