Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.



Panele Winylowe SPC LVT Sava Herringbone Almond SAV HB-2254-IB Klasa 33 5 mm
Panele winylowe
Sava Herringbone
Lamett ParquetVinyl

Cena:
189,99 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 107 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 431,09 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 107 op
Wysyłka do 72h
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | SAV HB-2254-IB |
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | SAV HB-2254-IB |
| Kolekcja: | Sava Herringbone |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 35 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 123 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 615 mm |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 28 |
Opis produktu
Wzór jodełki jest to szyk i elegancja, klasyka, która znowu jes w modzie i planuje zostać na dłużej.
Jest to bezproblemowe połączenie współczesnego designu i klasycznej architektury.
Jeśli chcesz mieć w swoim wnętrzu typową awangardową atmosferę,
bez wydawania fortuny to podłoga z kolekcji ParquetVinyl Sava Herringbone to idealny wybór.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.







