Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.



Panele Winylowe SPC LVT Yukon Herringbone Mistral YUK HB-2631-IB Klasa 33 5 mm
Panele winylowe
Yukon Herringbone
Lamett ParquetVinyl

Cena:
209,99 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 180 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 476,47 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 180 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | YUK HB-2631-IB |
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | YUK HB-2631-IB |
| Kolekcja: | Yukon Herringbone |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 400 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 35 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 123 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 615 mm |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 30 |
Opis produktu
Spokój i styl to esencja kolekcji ParquetVinyl Yukon Herringbone. Naturalne kolory zostały połączone ze strukturą drewna, gdzie dekoracyjnie pojawiają się sęki. Ta podłoga nigdy się nie nudzi. Kolekcja Yukon ma zintegrowany podkład, który zapewnia łatwą instalację i dodatkowy komfort akustyczny.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.







