Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.



Panele Winylowe SPC LVT Yukon Tan YUK-2621-I Klasa 33 5 mm
Panele Winylowe
Yukon
Lamett ParquetVinyl

Cena:
179,99 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 29 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 422,62 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 29 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | YUK-2621-I |
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | YUK-2621-I |
| Kolekcja: | Yukon |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 400 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 176 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1213 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 11 |
Opis produktu
Yukon to najnowsza kolekcja ParquetVinyl firmy Lamett. Panele trudno odróżnić od prawdziwego drewna: pęknięcia i sęki są bardzo realistyczne, a dzięki innowacyjnej technologii EIR( wytłaczania), struktura deski podąża za designem. Jest to produkt w pełni wodoodporny, więc nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.







