Kod produktu: BC8-DBE1-L05-XXR-K14130-I
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BC8-DBE1-L05-XXR-K14130-I
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
BRAK DYLATACJI DO: 160 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 130 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1092 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej
ILOŚĆ LAMELI: 1
LICZBA SZTUK W PACZCE: 7
Podłoga drewniana
Podłoga drewniana
Opis produktu
Drewno w najczystszej postaci wykończone lakierem matowym.
Deska barlinecka to:
- 100% drewna