Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.
Jesion Family 1-lamelowy Matowy BK8-JES1-L05-B2X-A14130-F 14 mm
Podłoga drewniana
Barlinek
Barlinek

Cena:
147,94 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 2021 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 96,16 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 2021 op
Wysyłka do 48h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | BK8-JES1-L05-B2X-A14130-F |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BK8-JES1-L05-B2X-A14130-F |
| Kolekcja: | Barlinek |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | Brak |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| BRAK DYLATACJI DO: | 160 m2 |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Jesion |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 130 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 725 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Opis produktu
Drewno w najczystszej postaci wykończone lakierem bielonym. Gotowe do ułożenia na podłodze.
Deski jednopasmowe to najwyższej jakości ekskluzywna forma ekspozycji naturalnego piękna surowca. Podłogi te posiadają budowę krzyżową, dzięki temu nie grozi im skrzypienie, pęcznienie czy rozsychanie.
Deska barlinecka to:
- 100 %drewna
- stabilna konstrukcja odporna na zmiany temperatur i wilgotności
- możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym
- samodzielny i szybki montaż
- możliwość wielokrotnej renowacji
- najlepsza jakość w dobrej cenie.
Prawdziwe drewno jest:
- niealergiczne
- trwałe i wytrzymałe
- ciepłe w dotyku
- wygodne w użytkowaniu
- reguluje mikroklimat
- niepowtarzalne







