Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.

Chalet Natural Herringbone CHAL HB CL-110 14 mm
Podłoga warstwowa
Chalet HB
Lamett

Cena:
299,99 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 99 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 431,99 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 99 op
Wysyłka do 72h
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | CHAL HB CL-110 |
| Producent: | Lamett (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | CHAL HB CL-110 |
| Kolekcja: | Chalet HB |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Olej |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 120 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 600 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 3 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 20 |
Opis produktu
Popularność formatu jodełki nie słabnie. Szyk i elegancja, klasyka, która pasuje do każdego wnętrza.
- parkiet 3 warstwowy
- podłoga odpowiednia na ogrzewanie podłogowe
- podłoga wykończona olejem oksydacyjnym
- 20 lat gwarancji
UWAGA!
Przy ogrzewaniu podłogowym montaż musi zostać wykonany z użyciem kleju.
- parkiet 3 warstwowy
- podłoga odpowiednia na ogrzewanie podłogowe
- podłoga wykończona olejem oksydacyjnym
- 20 lat gwarancji
UWAGA!
Przy ogrzewaniu podłogowym montaż musi zostać wykonany z użyciem kleju.







