Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.

Invisible LOD 190-1817 15 mm
Podłoga warstwowa
Lodge 190
Lamett


Cena:
319,99 zł / m2
Wysyłka do 15 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 15 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 924,14 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 15 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | LOD 190-1817 |
| Producent: | Lamett (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | LOD 190-1817 |
| Kolekcja: | Lodge 190 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 15 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Olej |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 190 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1900 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 4 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Opis produktu
Podłoga z kolekcji Lodge to wysokiej jakości parkiet 3-warstwowy. Bardzo duże zróżnicowanie kolorystyczne i delikatnie szczotkowanie, wraz z sękami i spękaniami nadaje desce wyjątowy, rustykalny charakter.
- parkiet 3-warstwowy
- podłoga wykończona olejem oksydacyjnym
- wygląd rustykalny
- deski fazowane 4-stronnie
- struktura delikatnie szczotkowana
- parkiet 3-warstwowy
- podłoga wykończona olejem oksydacyjnym
- wygląd rustykalny
- deski fazowane 4-stronnie
- struktura delikatnie szczotkowana







