Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.




Panele winylowe SPC Caldera Concrete Sand 405x810 mm CAL-4095-IB Klasa 33 6.5 mm
Podłoga winylowa
Caldera Concrete
Lamett ParquetVinyl

Cena:
174,99 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 25 op
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 344,38 zł
Sprzedaż online
Dostępna ilość: 25 op
Wysyłka do 72h
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | CAL-4095 (405*810)-IB |
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | CAL-4095 (405*810)-IB |
| Kolekcja: | Caldera Concrete |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6.5 mm |
| WZÓR: | Płytka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| AKUSTYCZNE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 35 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 405 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 810 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 6 |
Opis produktu
Płytki imitujące beton są nowoczesnym i popularnym wyborem do wykończenia podłóg. Caldera Concrete łączy w sobie wygląd prawdziwego betonu z zaletami takimi jak trwałość i łatwość konserwacji. Efekt płytek 40x80 w pomieszczeniu sprawia wrażenie nowoczesności i elegancji, tworząc współczesną i minimalistyczną atmosferę. Płytki doskonale komponują się z różnymi stylami wnętrz i mają zdolność do tworzenia zarówno ciepłej, jak i chłodnej atmosfery, w zależności od wybranego koloru i innych elementów wnętrza. Nadają one unikalny i nowoczesny wygląd zarówno przestrzeniom domowym, jak i komercyjnym.







