Panele podłogowe Egger Comfort - kiedy natura wkracza do wnętrz

Panele podłogowe Egger Comfort - kiedy natura wkracza do wnętrz

SUPER OFERTA ZAKOŃCZONA ZOBACZ AKTUALNE SUPER OFERTY ZOBACZ

KIEDY WNĘTRZE STAJE SIĘ SZCZEGÓLNYM MIEJSCEM? KIEDY WKRACZA DO NIEGO NATURA

PRZEDSTAWIAMY PODŁOGĘ PRZYJAZNĄ DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA - EGGER COMFORT
20 MODELI PODŁOGI Z DWIEMA WARSTWAMI NATURALNEGO KORKA DOSTĘPNYCH JUŻ W 7 DNI ROBOCZYCHCzy możliwe jest odczuwanie natury we własnym domu?
Podłoga Egger Comfort z dwiema warstawmi korka to umożliwia.


Podłogi Comfort łączą w sobie wytrzymałość laminatu ze specjalnymi właściwościami korka. Wykonana są z naturalnych włókien drzewnych i korka pozyskiwanego w zrónoważony sposób. Naturalność nie potrzebuje sztucznych dodatków, dlatego przyjazne zdrowiu i środowisku podłogi Egger Comfort są wolne od PVC i w 87% składające się z surowców odnawialnych

Dwie warstwy korka doskonale redukują dźwięki uderzeniowe i odgłosy kroków zapewniając mniejszy hałas w pomieszczeniu.
Korek zatrzymuje ciepło
Podłogi korkowe wykonane są ze specjalnych warstw naturalnego korka zapewniających komfort. Dzięki temu podłogi EGGER Comfort są wyjątkowo miękkie i gładkie, a komórki powietrza w warstwach korka zatrzymują odpływ ciepła, zachęcając do bosych przechadzek po podłodze.
Korek wygłusza hałas
Podłogi Comfort wyposażone są w drugą warstwę korka na spodniej części desek podłogowych, co oznacza, że ozdobna podłoga korkowa jest w optymalnym stopniu chroniona przed dźwiękami uderzeniowymi. Podłogi Comfort są bardzo ciche, zapewniając pod tym względem o wiele większy komfort niż konwencjonalne drewniane pokrycia podłogowe.
Korek jest przyjazny dla środowiska
Podłogi Comfort bazują na odnawialnym, naturalnym surowcu korkowym pozyskiwanym z włókien drzewnych pochodzących z drzew z lasów posiadających certyfikat PEFC. Podłogi EGGER Comfort nie zawierają PCW; z dumą możemy też powiedzieć, że podłogi korkowe posiadają ekologiczny znak jakości Blue Angel.

Zalety podłogi Egger Comfort:

- Wbudowany korkowy system tłumienia dźwięków sprawia, że są bardziej ciche niż klasyczne podłogi laminowane
- Podłoga wyposażona jest w podkład korkowy, nie wymaga dodatkowego podkładu, należy jedynie położyć folię paroizolacyjną pod panele

- Dostępne w licznych wzorach, które można połączyć z różnymi stylami umeblowania. Można zdecydować się na imitację drewna, kamienia lub dać się ponieść wyobraźni i dobrać oryginalne wzory bez ograniczeń
- Wrażenie ciepła pod stopami to zasługa 40 milionów termoizolacyjnych komórek korkowych
- Sprężysty podkład korkowy, po którym przyjemnie stawiać kroki
- Podłoga korkowa pozbawiona szkodliwych substancji, zatem zupełnie bezpieczna do użytku domowego
- Główne składniki podłogi to korek i drewno z certyfikowanych lasów
- Przyjazne środowisku i nie zawierają PVC
- Prosty montaż dzięki Click system do podłóg korkowych
Co sprawia, że podłogi Comfort są tak wyjątkowe?

Podłogi korkowe stanowią prawdziwą alternatywę dla konwencjonalnych podłóg laminowanych. 20 imponujących, oryginalnych dekorów uzyskano dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego HD.

Skąd wzięła się nazwa podłogi Comfort?

To proste: Zintegrowane warstwy korka w podłodze korkowej dają wrażenie ciepła, miękkości i cichości. W rezultacie czujemy się wyjątkowo komfortowo, dlatego polecamy podłogi Comfort w pomieszczeniach, w których wrażenie przytulności jest dla nas szczególnie ważne.
Dzięki podłogom Comfort wybierasz podłogi gwarantujące absolutny komfort

Podłogi Comfort idealnie nadają się do użytku domowego, jak również do pomieszczeń o umiarkowanym przeznaczeniu komercyjnym (np. pokoi hotelowych). Dzięki opatentowanemu systemowi UNI fit! gwarantujemy bezpieczny i stabilny montaż podłogi. Podłogi korkowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, posiadają też powierzchnię chronioną przed promieniowaniem UV.

Podłogi Comfort łączą w sobie wytrzymałość laminatu ze specjalnymi właściwościami korka 

W porównaniu z innymi pokryciami na bazie drewna podłoga EGGER Comfort jest wyjątkowo cicha, ma własności termoizolacyjne, dzięki czemu tworzy komfortową, przytulną atmosferę, w której człowiek czuje się dobrze. Dzięki cechom charakterystycznym dla podłóg korkowych podłogi EGGER Comfort to idealne rozwiązanie do sypialni i pokojów dziecięcych, jak również salonów i jadalni.
EPC020 D Dąb Villanger 8mmV4 Kl.użyt.31
EPC029 D Dąb Calenberg 8mmV4 Kl.użyt.31
EPC031 D Dąb Berdal natural 10mmV4 Kl.32
EPC035 S Dąb Vidora natu10mm AC4V4 kl.32
EPC002 D-R10 DąbWaltham biały10mm AC4 V4
EPC021 D Dąb Villanger wi8mmV4Kl.użyt.31
EPC026 D DąbCanton nat. 8mm AC4 V4
EPC015 D Dąb Walde. jas. 10mmAC4V4 kl.32
EPC040 D-R10 Dąb Aritao 10mm AC4 V4 kl32
EPC041 D-R10 Dąb Aritao na10mmAC4V4 kl32
EPC041 D-R10 Dąb Aritao sz10mmAC4V4 kl32
EPC034 M Dąb Malara 10mm AC4 V4 kl.32
EPC014 D Dąb Waldeck nat. 10mm AC4 V4
EPC001 D-R10 DąbWaltham na10mmAC4V4 kl32
EPC003 D Dąb Clermont n.8mmV4 Kl.użyt.31
EPC030 D Orzech bedollo ja 10mmV4 Kl.32
EPC036 S Dąb Vidora barw10mm AC4V4 kl.32
EPC037 S Dąb Vidora sza.10mm AC4V4 kl.32
EPC004 D Dąb Clermont b.8mmV4 Kl.użyt.31
EPC033 D-R10 Orzech Tureni c10mmV4 Kl.32

Panele podłogowe Dąb Rillington Ciemny
Panele podłogowe Dąb Rillington Jasny
Panele podłogowe Dąb Hamilton
Panele podłogowe Dąb Verdon Biały

Wydrukuj kupon i przyjdź z nim do sklepu

Pozostałe

Copyright © 2024 Bel-pol | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

BEL-POL Rawa

oddział w Katowicach
woj. śląskie
Al. Roździeńskiego 97
40-203 Katowice,
Tel.: 32 206 59 87

BEL-POL Port Łódź

oddział w Łodzi
woj. łódzkie
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź Port,
Tel.: 42 231 57 67

BEL-POL Kraków

oddział w Krakowie
woj. małopolskie
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków,
Tel.: 12 417 39 46

BEL-POL Kraków

oddział w Krakowie
woj. małopolskie
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków,
Tel.: 12 290 71 77

BEL-POL Franowo

oddział w Poznaniu
woj. wielkopolskie
ul. Szwedzka 10A
61-240 Poznań,
Tel.: 61 653 21 53

BEL-POL Wrocław

oddział we Wrocławiu
woj. dolnośląskie
Al. Brucknera 25-43
51-411 Wrocław,
Tel.: 71 321 00 41

BEL-POL Victoria Park

oddział w Łodzi
woj. łódzkie
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92,
91-341 Łódź,
Tel.: 42 676 76 36

BEL-POL Targówek

oddział w Warszawie
woj. mazowieckie
ul. Malborska 37
03-286 Warszawa Targówek,
Tel.: 22 331 04 90

BEL-POL Skende 

oddział w Lublinie
Al. Spółdzielczości Pracy 88
20-147 Lublin,
woj. 
lubelskie
Tel.: 81 460 29 07

 

BEL-POL Galeria A2
 
oddział w Poznaniu
ul Głogowska 440

60-004 Poznań,
woj. 
wielkopolskie
Tel.: 61 628 06 10

 

BEL-POL Domar
 
oddział we Wrocławiu
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław,
woj. 
dolnośląskie
Tel.: 71 757 16 30

 

BEL-POL Bielany
 
oddział we Wrocławiu
ul. Czekoladowa 20

55-040 Bielany Wrocławskie,
woj. 
dolnośląskie
Tel.: 71 390 19 30

Specjalnością firmy BEL-POL jest detaliczna oraz hurtowa dystrybucja wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, pochodzących od renomowanych w branży budowlanej i architektonicznej producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak drzwi: > przesuwne, > szklane, > wewnętrzne, > zewnętrzne, > wejściowe, > pokojowe, > antywłamaniowe. Posiadamy między innymi drzwi Porta i Dre, czyli marek, których produkty cechują się solidnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Jako doświadczony dystrybutor zapewniamy atrakcyjne ceny znajdujących się w naszym asortymencie modeli zewnętrznych i wewnętrznych. Ponadto sprzedajemy również winylowe panele podłogowe Kronopol, dostępne w wielu ciekawych strukturach, różnych klasach ścieralności oraz kolorach. Nasz dobrze wyposażony sklep posiada także drewniane deski podłogowe wykonane między innymi z dębu oraz jesionu. Poza prowadzeniem sklepu online zajmujemy się także sprzedażą stacjonarną. Nasze oddziały znajdą Państwo między innymi w takich miastach jak Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź oraz Warszawa. Obok rozbudowanej oferty sprzedażowej naszym Klientom proponujemy także usługi profesjonalnego montażu zakupionych u nas drzwi. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferowanym przez naszą firmę asortymentem oraz do kontaktu w razie pytań odnośnie konkretnych produktów...............................

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Deski podłogowe

Proponujemy Państwu wysokiej jakości deski podłogowe, wykonane z gatunków drewna o szlachetnym i ponadczasowym wyglądzie. W ofercie znajdują się panele w wielu wymiarach oraz o różnej liczbie lameli. Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu.

DRE drzwi

W asortymencie sklepu BEL-POL znajdą Państwo solidne drzwi DRE w formie systemów wejściowych i wewnętrznych w wersji przesuwnej, uchylnej bądź szklanej. Proponujemy Państwu zarówno minimalistyczne rozwiązania z gładkimi skrzydłami jak i modele z eleganckimi frezami dekoracyjnymi.

Drzwi pokojowe

W rozbudowanej ofercie stolarki otworowej sklepu BEL-POL nie brakuje także takich produktów jak drzwi pokojowe. Wśród przedstawionych modeli znajdują się produkty z okleiną drewnopodobną lub naturalną, posiadające przeszklenia, ozdobne frezy bądź skrzydła gładkie.

Drzwi przesuwne

Sklep internetowy BEL-POL proponuje Państwu nowoczesne i praktyczne rozwiązania aranżacyjne jakimi są wewnętrzne drzwi przesuwne. W naszym asortymencie znajdują się zarówno modele jednoskrzydłowe jak i podwójne w wersji naściennej lub przeznaczone do zabudowy.

Drzwi szklane

Podążając za potrzebami naszych Klientów proponujemy Państwu modne oraz bardzo estetyczne drzwi szklane w wersji jednoskrzydłowej. Bogata oferta wzorów zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, natomiast niestandardowe rozmiary - dopasowanie do każdego wnętrza.

Drzwi wejściowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo solidne oraz bardzo trwałe drzwi wejściowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Proponujemy Państwu modele z ozdobnym frezem bądź o wykończeniu płaskim, dostępne w neutralnych i pasujących do różnych wnętrz kolorach.

Drzwi wewnętrzne

Przeglądając asortyment naszego sklepu znajdą Państwo drzwi wewnętrzne o wykończeniu lakierowanym, laminowanym, malowanym bądź naturalnym. Klientom oferujemy zarówno rozwiązania z matowymi przeszkleniami jak i ozdobione frezami dekoracyjnymi.

Montaż drzwi

Jako firma dostarczająca swoim Klientom wysokiej jakości materiały wykończeniowe, poza samą sprzedażą oferujemy Państwu również profesjonalny montaż drzwi, w skład którego wchodzą także pomiary oraz transport. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Drzwi zewnętrzne

Oferowane przez sklep internetowy BEL-POL drzwi zewnętrzne cechują się doskonałą izolacyjnością akustyczną oraz cieplną. W asortymencie znajdują się przede wszystkim modele jednoskrzydłowe ale występują również rozwiązania podwójne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami i odcieniami.

Panele podłogowe

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje takich materiałów wykończeniowych jak panele podłogowe. W ofercie znajdą Państwo modele odporne na intensywną eksploatację, o różnych wymiarach i grubościach, a także neutralnych i pasujących do każdego wnętrza.

Panele Kronopol

Proponujemy Państwu trwałe oraz odporne na ściernie panele Kronopol. Deski podłogowe pochodzące od tego producenta cechują się dużą estetyką oraz starannością wykończenia. Zachęcamy do wyboru rozwiązania w interesującym Państwa kolorze oraz wymiarze.

Porta drzwi

Naszym Klientom dostarczamy produkty pochodzące do cenionych producentów, wśród których znajdują się na przykład drzwi Porta. W ofercie posiadamy między innymi rozwiązania antywłamaniowe i przeciwpożarowe, zarówno w wersji zewnętrznej jak i wewnętrznej.