ZESTAW Z OŚCIEŻNICĄ
NOWOŚĆ
Zestaw Drzwi + Ościeżnica regulowana Hydro Protect B-C 95-135 Porta VERTE HOME G.2 lewe 80cm bezprzylgowe
Zestaw
PORTA VERTE HOME gr. G
PORTA


- Uniwersalny, gładki kolor Biały łatwo wkomponuje się w każdą aranżację, optycznie powiększając i rozjaśniając przestrzeń.
- Stabilna konstrukcja ramowa zapewnia dużą sztywność i trwałość skrzydła, co jest kluczowe dla bezproblemowego użytkowania na lata.
- Przeszklenie zapewnia doskonałe doświetlenie, jednocześnie skutecznie chroniąc Twoją prywatność.
Cena:
2 352,99 zł / zestaw
(23% vat)
Wysyłka do 30 dni roboczych
W zestawie
1 x Drzwi Porta VERTE HOME G.2 WC lewe 80 cm bezprzylgowe
Cena:
1 013,52 zł / szt
(23% vat)
Cena:
1 339,47 zł / szt
(23% vat)
Ile zestawów potrzebujesz ?
zestaw
Dostępny
Wysyłka do 30 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 2 352,99 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 30 dni roboczych
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | SPAHG20L08DBIWBYUKA300, OPAC6B0L08DBI0BNU8C000 |
| Producent: | PORTA (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | SPAHG20L08DBIWBYUKA300 |
| Kolekcja: | PORTA VERTE HOME gr. G |
| Szerokość : | 80 cm |
| Strona: | Lewa |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Okleina / Laminowane |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Wzór wykończenia: | Wzór / Zdobienie / Przeszklenie |
| Szyba: | Tak |
| Przeszklenia (rodzaj): | Łazienkowe |
| Typ drzwi: | Bezprzylgowe |
| Wypełnienie: | MDF / drzwi ramowe |
| Ilość zawiasów: | 2 |
| Odwrotna przylga: | Nie |
| Zamek (rodzaj): | Magnetyczny |
| Typ zamknięcia: | Blokada WC |
| Lepsze wyciszenie: | Nie |
| Grubość: | 40 mm |
| Minimalna Szerokość otworu montażowego: | 880 |
| Minimalna Wysokość otworu montażowego : | 2060 mm |
| Model: | Porta Verte Home G.2 |
| Opcja wentylacyjna: | Tak |
| Antywłamaniowe: | Nie |
| Izolacja termiczna: | Nie |
| Izolacja akustyczna: | Nie |
Opis produktu
Marka drzwi VERTE HOME nawiązuje swoim wzornictwem do najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz, wychodząc naprzeciwko aktualnym potrzebom rynku. Stosując wysokiej jakości materiały oraz najnowsze technologie produkcji, uzyskano produkt jakościowo odpowiadający najwyższym standardom wykonania.
Ościeżnica regulowana Porta System Hydro Protect Elegance, dedykowana jest drzwiom w wersji bezprzylgowej.
MODEL: Porta Hydro Protect Elegance
SZEROKOŚĆ DRZWI: 80cm
KIERUNEK DRZWI: Lewe
TYP: Bezprzylgowe
ZAMEK: WC
KOLOR: Decor Biały
ZAWIASY: 2x zawias bezprzylgowy, biały
KĄTOWNIK: 40mm
MINIMALNA GRUBOŚĆ MURU: 95mm
GRUBOŚĆ SKRZYDŁA DRZWIOWEGO: 40
SZEROKOŚĆ OTWORU W MURZE PRZYGOTOWANEGO DO OSADZENIA OŚCIEŻNICY: 880
WYSOKOŚĆ OTWORU W MURZE PRZYGOTOWANEGO DO OSADZENIA OŚCIEŻNICY, MIERZONE OD POZIOMU WYKOŃCZONEJ PODŁOGI: 2060
SZEROKOŚĆ W ŚWIETLE OŚCIEŻNICY: 802
WYSOKOŚĆ W ŚWIETLE OŚCIEŻNICY (MIERZONA OD POZIOMU WYKOŃCZONEJ PODŁOGI): 2016
Ościeżnica regulowana Porta System Hydro Protect Elegance, dedykowana jest drzwiom w wersji bezprzylgowej.
MODEL: Porta Hydro Protect Elegance
SZEROKOŚĆ DRZWI: 80cm
KIERUNEK DRZWI: Lewe
TYP: Bezprzylgowe
ZAMEK: WC
KOLOR: Decor Biały
ZAWIASY: 2x zawias bezprzylgowy, biały
KĄTOWNIK: 40mm
MINIMALNA GRUBOŚĆ MURU: 95mm
GRUBOŚĆ SKRZYDŁA DRZWIOWEGO: 40
SZEROKOŚĆ OTWORU W MURZE PRZYGOTOWANEGO DO OSADZENIA OŚCIEŻNICY: 880
WYSOKOŚĆ OTWORU W MURZE PRZYGOTOWANEGO DO OSADZENIA OŚCIEŻNICY, MIERZONE OD POZIOMU WYKOŃCZONEJ PODŁOGI: 2060
SZEROKOŚĆ W ŚWIETLE OŚCIEŻNICY: 802
WYSOKOŚĆ W ŚWIETLE OŚCIEŻNICY (MIERZONA OD POZIOMU WYKOŃCZONEJ PODŁOGI): 2016









